Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с лоста на автоматичните скорости!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с лоста на автоматичните скорости!

    Здравейте.Търся помощ за моя проблем.Колата ми е Фиат Пунто 1994 автоматик кубатура 1.2.Проблема е,че когато искам да превключа от Директна към Паркинг или Задна се получава едно силно заяждане на лоста.Заяждането става в интервалите Задна-Неутрална и Неутрална-Директна и обратните им ходове.Ако някой има представа за какво става въпрос или може да ме насочи към сервиз за диагности и ремонт ще му бъда много благодарен!

    #2
    може нивото на маслото в кутията да е под минимум, виж да не би да имаш теч от скоростната кутия.
    FIAT Bravo 1.4 12v

    Коментар


      #3
      Re: Проблем с лоста на автоматичните скорости!

      jikomir написа:
      Здравейте.Търся помощ за моя проблем.Колата ми е Фиат Пунто 1994 автоматик кубатура 1.2.Проблема е,че когато искам да превключа от Директна към Паркинг или Задна се получава едно силно заяждане на лоста.Заяждането става в интервалите Задна-Неутрална и Неутрална-Директна и обратните им ходове.Ако някой има представа за какво става въпрос или може да ме насочи към сервиз за диагности и ремонт ще му бъда много благодарен!
      Kолега,този модел кола се казва Selecta и има скоростана кутия,нямаща нищо общо с класическите автоматици.Ти си с вариатор с верига.Провери си сверичните шарнири по управляващите елементи от лоста до кутията.Предполагам,че проблема ти е външен,а не в самата кутия.Дано да е така.В обратен случай е неприятна прогнозата.

      Коментар

      Working...
      X