Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

имали пунто 1,1 1994 г ограничител на оборотомера

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    имали пунто 1,1 1994 г ограничител на оборотомера

    колеги имам пунто 1,1 1994 г оборотомера ми е до 8,000 оборота а дигам наи много 5900 имали ограничител и как да го премахна отговорете ми благодаря.

    #2
    дали има сам си си отговорил !!!а за премахването май само с чип става

    Коментар


      #3
      но ограничителя не важе на газ
      Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
      Втората......пак същата!
      (_-_)______////_______(_-_)
      Punto75-Вече на жената!
      Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

      Коментар


        #4
        И на 5900 оборота на 5 с каква скорост се движиш? На колата от подписа ограничителя е на 5200 оборота и се движи със 160 км. ч. която май е максималната възможна
        Fiat Punto 1.1 Petrol year 95

        Коментар


          #5
          Та, значи , ограничителя не е на оборотомера. Ограничението по обороти идва от електрониката на двигателя. Не, мисля че по конвенционален начин моеш да го премахнеш.
          FIAT Punto '94, 1.1 Petrol

          Коментар


            #6
            "bmahop" не важи ама аз съм с газов инжекцион и важи Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Неможе да го видиш как тропка на 8-цата :D не че е препоръчително де
            Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
            Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
            Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

            Коментар


              #7
              На мен ми е интересно това моторче 1,1 колко време ще издържи да го гонкаш на 8000 об/мин.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                хах

                Бе деда знам имали според мене ограничителя хах са кончетата на газ потвърждавам 160 залепя и реве до пръсване ама не се пръска ... а интерсно ми е колегата какав газов инжекцион му е сложил при условие ,че моно 1.1 и има само приставка ...пък колко дълго имали значение нов двигател 500 леа нова кола 2000 ... какво да я жали ...
                >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                Коментар


                  #9
                  Tornado написа:
                  На мен ми е интересно това моторче 1,1 колко време ще издържи да го гонкаш на 8000 об/мин.
                  абе държи доста е дуракоустойчив маторя
                  Fiat Punto 1.1-Синята птица
                  Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                  Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                  Коментар

                  Working...
                  X