Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

вода в стопа на мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    вода в стопа на мареа

    Ето че и аз съм потърпевш :’) от известно време ми се запотява левият стоп на мареата (седан) и онзи ден реих да го сваля и огледам. Греда, не само че е потен аедполагам че е нещо ми източиг 200гр вода. По странното е че водата беше между прозрачното стъкло и тези на стоповете. Така и не разбрах от къде и как излезе водата (след много тръскане и клатене). Виждал съм и други с подобен проблем, предполагам че е нещо фабрично, което се поврежда с времето.
    Мареа 1.8HLX 1996г с газов инжекцион PowerJet

    #2
    и аз го имам тоз проблем и познай пак със левия стоп ама не съм го отварял още

    Коментар


      #3
      Спокойно, и при мен има нещо подобно с левия стоп. Но при мен има лека пукнатина отгоре и оттам влиза вода, но пък след време си се самоизпарява. Моят съвет е да пробиеш една много фина дупчица отдолу на стопа - така няма да се вижда, а и водата ще си изтича сама.
      Fiat Marea 1.8 HLX, 113 к.с., 1996 г.

      Коментар


        #4
        Явно това си е нещо нормално при Марийките. И при мен е левият стоп :D
        IvoMarea написа:
        Моят съвет е да пробиеш една много фина дупчица отдолу на стопа - така няма да се вижда, а и водата ще си изтича сама.
        Може и да не е много фина.
        Alfa 159 SW 2.4 Ti
        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

        Коментар


          #5
          интереното е че и на мен тече левия
          фиат мареа 2.4тд
          опел фронтера

          Коментар


            #6
            При мен пък беше десния (на комби). Последното решение, което измислих за проблема е да обиколя улейчето между стъклото и пластмасата на стопа със секундно лепило. Прозрачно е и не си личи. Колегата airfan е на мнение, че секундното лепило не държи на вода, но след това мих колата и нарочно насочвах струята в стопа. След валя доста силен дъжд и зсега няма вода вътре. Надявам се да издържи по-дълго.
            FIAT Marea Weekend HLX 2.0 20V (147 hp)
            LPG System BRC Just

            Коментар

            Working...
            X