Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за пръскалки на чистачки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за пръскалки на чистачки

    Колеги, не мога да си регулирам дясната пръскалка. Сега мие прозореца на тоя зад мен. Пробвах с игла и не ще да слезе на долу. Пръска ми на 3 струи. Дайте съвет.Поздрави
    Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

    #2
    съветът ми е купи си нова

    Коментар


      #3
      Отстрани трябва да има винтче за регулиране.
      Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

      Коментар


        #4
        Колега на моето браво пръскалките се регулират отстрани с отвертка.
        FIAT Bravo JTD 105 GT '99

        Коментар


          #5
          Ако ти пръска на 3 струи - значи има нещо запушено. Струите са 4, обикновено двете най-вътрешни падат на едно място и много хора се бъркат че струите са 3, а те са си 4

          Коментар


            #6
            А стават ли обикновени пръскалки? Тези, които се продават по магазините за автоаксесоари. Моите ме дразнят и все се каня да питам. Вече 2 пъти ги кисна в оцет. Оправят се за 2-3 дни и после пак мъка. Пръскат когато и където си искат...
            Honda Accord 1.8 115к.с. 96г.
            Honda Civic 1.5 90к.с. 93г.
            FIAT Marea 115 '99 1.8 113hP 182.A2.000
            Powered by Total & Fobos LPG

            Коментар


              #7
              Благодаря, остава само да го направя. Поздрави
              Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

              Коментар


                #8
                MadHead написа:
                А стават ли обикновени пръскалки? Тези, които се продават по магазините за автоаксесоари. Моите ме дразнят и все се каня да питам. Вече 2 пъти ги кисна в оцет. Оправят се за 2-3 дни и после пак мъка. Пръскат когато и където си искат...
                купи си нови и аз бях така, постовянно се запушваха. 7 кинта едната. няма грижи с новата. ако тръгнеш да сменяш от друга кола с металните дюзички имай предвид, че формата на нашите е квадратна/дупшката в капака/, на повечето е продълговата и не пасва ама хич. имам едни от голф с потгряване, специално ги търсих, но като видях, че трябва яко преправяне още ме мързи да ги сложа...вече 6 месеца
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #9
                  pakumba написа:
                  имам едни от голф с потгряване, специално ги търсих
                  От ония със сините лампички ли? Sorry, ама не се сдържах :P
                  Alfa 159 SW 2.4 Ti
                  Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                  "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                  Коментар


                    #10
                    MadHead явно има много боклуци в системата, затова ти се запушват пръскалките постоянно. При мен отпушването на задната ми отне 2 дена общо 3 часа занимавка, защото първия ден се отпуши и на втория тръбичката се беше разкиснала и почнаха да излизат нови боклуци, буквално лайна, наново раглабях отзад кората и продухвах тръбичката, като отначало моторчето не смогваше изобщо, затова изполвах помпа за гуми.
                    --Старата ръжда любов не хваща!--
                    156 sportwagon 1,9 jtd 115
                    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                    Коментар

                    Working...
                    X