Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за Фиат пунто 2-ка 1.2 16V 6 Скорости Sporting.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнения за Фиат пунто 2-ка 1.2 16V 6 Скорости Sporting.

    Здравейте на всички притежател сам на фиат пунто 1-чка 1.1 55 кончета 6 скорости, насочил съм се към следната фиатка(която посочих), тъй като имам някви събрани парички пък и сега колите значително са поевтинели и се замислих за този модел да си го купя, но някой ми казват, за какво ти е тая кола по-добре си купиш примерно Голфче 1.6 или Ауди А4 1.6 ще ти дават същите разходи пък и на возия ще са по-добри и така нататък мнения бол. И реших да пусна пост тук да ми кажете вашето мнение за тази количка, тъй като сегашния ми фиат определено работи за мен не аз за него...части евтини, разход малък... То и това са следните ми въпроси как е с подръжката, някакви дефекти дава ли или е давал на някои този автомобил, все такива общи въпроси...П.С. Извинявам се, ако е имало такава или има в момента, същата тема но уви не я намерих. Ще ви бъда благодарен.

    #2
    Ъм я пак ?Имаш спортинг ? и да си го смениш за 1.1-то с 6те скорости ?Тва се ръчка достаа в града Като цяло е за хора дет си карат спокойно насам натам.За друго не виждам за какво да ти е... Казвали са ми познати , че и газова не си заслужавало да се слага - харчело малко , а колко е вярно незнам.
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      Не знам ама ауди А4 ремонта му на предница излиза над 1000лв. а на пунтото е 300.
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар

      Working...
      X