Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с паленето CODE

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с паленето CODE

    здравейте вси4ки!имам голям проблем с моето браво(1,9ТД)!давам на контакт и лампата CODE свети!лампата за подгрева изобщо не светва!върти но не пали!побаркал съм се и не зная какво да правя!добре че ми го направи пред гаража и я бутнах вътре и до там!Имам 2 ключа -червен и син-и с двата е същото!Има ли ниакаква методика за рестартиране или изолиране на тази защита!ПОМАГАИТЕ !ако някои знае нещо да пише,ще сам много благодарен!

    #2
    Червения, доколкото знам е сервизен и ако го ползваш повече от 10 пъти се блокира запалването. Не съм сигурен в мнението си, така съм чувал, нека някой по-компетентен колега каже

    Коментар


      #3
      палене CODE

      благодаря колегi!ново двайсет-не се наложи никакво разглобяване!отивам днес в гаража,закачам акумулатора,давам на контакт и за всеки случей разцъках гумения калапан под шофйорската седалка(както казах вчера я свалях и пипнах клапана преди да стане аварията)!Чу се някакво цъкане като на реле!И ВОАЛА!започна да подгрява и запали!Та незнам дали се оправи от това,че стоя цяла нощ без акумулатор или има някаква връзка с тоя клапан или изключвател(незнам как се казва точно) но се оправи! :D Сега ще карам само с синия ключ!Относно обучаването на ключовете спазвам последователността както е описана в ауто датата , вкарвам червения ключ , давам на контакт и лампата код изгасва.В рамките на 10сек. вкарвам синия ключ давам на контакт но лампата код не изгасва.Спирам с обучението и пробите тъй като и двата ключа работят и палят колата без проблем.Не мисля повече да пробвам.След като всичко е О.К.Въпреки , че понякога , преди като съм карал и с двата ключа лампата код свети , но колата си работи и върви прави го много рядко.Благодаря за съветите!!!Относно 10те пъти за червения ключ-НЕ Е ВЯРНО!!аз карам вече две години с него и не съм имал проблем!А и не мисля че, и сега проблема беше в това!

      Коментар

      Working...
      X