Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КАКВО ДА СИ КУПЯ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    КАКВО ДА СИ КУПЯ

    след всичко четено във форума се чудя колеги дали изобщо да си купувам фиат или да се насоча към немско
    добрите отиват в рая а лошите където си поискат !!!!!!!

    #2
    На всяка кола се разваля по нещо колега,единствено новата по малко се чупи.Аз да ти кажа имам Фиата вече 4 година и досега съм вземал неща дето всяка кола си ги иска.Въпрос на късмет е със старата кола.

    Коментар


      #3
      Напълно Те подкрепям колега .Колата втора употреба е като жената, въпрос на късмет, да ме извинят колежките от форума.
      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

      Коментар


        #4
        При колите втора употреба всичко си е до късмет. Ако си предубеден към италианските коли тогава си вземи немски автомобил. Важното е да си отваряш добре очите като купуваш,а ако не разбираш много от коли е добре да помолиш приятел или познат да ти помогне при огледите. Сега момента е подходящ за покупка на кола- може да се вземеш нещо на доста добра цена.
        SEAT Leon Cupra 300
        Triumph Street Triple 765 R

        Коментар


          #5
          всяка кола е на късмет но не на всяка са безбожно скъпи
          1.6 16v 96 г. 103 hp.
          България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
          Да мина да те взема...или да взема да те мина?

          Коментар


            #6
            Щом имаш колебания - взимай си немска кола. Взимането на италианска кола идва отвътре, когато искаш да си вземеш италианска - няма колебания. Просто го искаш. Колебаеш ли се - значи не искаш италианска кола. А като си вземеш немската, и като ти стане еднообразна, ще се чудиш какво ли щеше да е с италианската. Обратното обаче не се случва.

            Коментар


              #7
              мислих да ти пиша одеве,незнам какво търсиш,аз бех влюбен година и повеча в чертите на крома,обращах се и по темприте на времето,особенно по една тук в града,аве определно,италиански коли,но като видех фиат крома не бях на себе си поне час,тарсих по-малко от седмица и когато си набелязах една,в деня преди да отида да я вида не можах да спя,кат я видях новата маска,случайно кожа,черна,аве запалих я и си тръгнах с нея,човек слизам от цедката 98г.на приятел и кат я вида мойта направо ми идва да легна на капака и да се утъркам в нея,и вече повече от година и полвина се возим с нея,никак не сажалява,возия,мощност,външност аве всеки си фали стоката ма кот та влече то да е.

              Коментар


                #8
                прави сте колеги ,карах фолксваген но не намерих никаква тръпка ,искам да опитам нещо от апенините
                добрите отиват в рая а лошите където си поискат !!!!!!!

                Коментар


                  #9
                  Здравей колега,Според мен лошата слава на Фиатите идва от факта, че основно се внасят от Италия. А ако си вземеш и немско и японско от Италия - големи ядове може да береш. Там по не си гледат колите и от българите.Късмет при избора.
                  Brava 1.6 EL, '98
                  182A4

                  Коментар


                    #10
                    ogi28b написа:
                    Щом имаш колебания - взимай си немска кола. Взимането на италианска кола идва отвътре, когато искаш да си вземеш италианска - няма колебания. Просто го искаш. Колебаеш ли се - значи не искаш италианска кола. А като си вземеш немската, и като ти стане еднообразна, ще се чудиш какво ли щеше да е с италианската. Обратното обаче не се случва.
                    Колега ОГИ не съм на това мнение аз бях тръгнал за АСТРА GSI или ГОЛФ GTI,но всички бяха под сяква критика качих се 1во във ФИАТА и се позамислих после още 2 тръгчета на Горубляне не намерих това за което бях тръгнал.Върнах се при ФИАТА седнах пак в него подкарах го и си казах айде малко с него после ще го дам на майка ми и пак ще търся колата на сърцето ми. :D Но сега се замислям за 1 JTD та първо трябва да опиташ и после да изкажеш мнение.Поне аз така мисля
                    FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

                    Коментар


                      #11
                      Ами зависи какво си намериш по изгодно и по добре запазено... Аз лично съм се спрял на итал. МПС-та защото имам читав и евтин маистор намирам си доста евтини части... пък и като дизаин ми допадат повече. Иначе нямам нищо против да карам и Немска и Френска и т.н. стига да ми изпадне някои добър екзепляр...
                      Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
                      Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

                      Коментар


                        #12
                        Ако трябва да говорим за отношението (година на производство + екстрички + дизайн)/цена не мисля че има кола от еврозоната която да съперничи на италианките Алфа, Ланча и Фиат.За качество не коментирам,като късмета споменат много пъти по-горе е от съществено значение.Но за 2-3 хил. лева к’во му плащаш?
                        Seat Altea XL 1.4/16v 92kW '14
                        ex:Astra H 1.4/16v 66 kW '08
                        ex:Brava 1.6/16v klima, LPG Lovato, 76 kW '96
                        ex:Astra 1.7 D, 42 kW-мъртвец '93

                        Коментар


                          #13
                          Не знам явно е на късмет всичко в петък се прибирах с чисто ново пежо 307 и изведнъж нещо започна да стърже като лагер на съединител колата е на 15000км.
                          BRAVA 1,4 12V
                          Nissan Navara

                          Коментар


                            #14
                            Аз като си търсех кола се бях спрял на Алфа 33, Ланчиа Дедра и си харесах и един Голф 2.0 16в.Видях голфа като мина пред мен в Русе, но не бях звънял да се срещам с хората.Брат ми каза"това е хубаво ама с две врати, второ много ниска и трето голф"Една сутрин станахме"след сватба" бяме малко тра-ла-ла викам дай да видим какво се предлага.Отваря ме русенските обяви и видях Фиат Типо.КОлата я нямаше в града два дена, едвам утраях.Накрая се срещнахме и като отвориха гаража се влюбих.Красавец , паихме карахме и я капарирах.Н адругия ден я платих и прехвърлихме и бях много щаслив.Както и до днес.Сега се замисля и за втора кола която също ще е италианска.Сега се колебая между Фиат Мареа 1.8 16 и алфа 146 1.8 16в но като чели ще си взема пак Фиат
                            now. BMW E39 523i '98 170hp
                            ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                            ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                            Коментар


                              #15
                              напълно съм съгласен с колегата ventsi79
                              добрите отиват в рая а лошите където си поискат !!!!!!!

                              Коментар

                              Working...
                              X