Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Намерих си едни много готини джанти , но има един проблем?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Намерих си едни много готини джанти , но има един проблем?

    4x100 са , питах един гумаджия , каза че щели да станат обаче не било много препоръчително.Вие какво мислите?

    #2
    Re: Намерих си едни много готини джанти , но има един пробле

    hwarang написа:
    4x100 са , питах един гумаджия , каза че щели да станат обаче не било много препоръчително.Вие какво мислите?
    Слагаи раздвижени болтове и си караи колицата
    http://bgracers.com/index.php?page=link&id=14732

    Коментар


      #3
      аз лично карах едни джанти 4/100 с обикновени болтове две години и нямах никакви ядове
      Фиат завинаги!!!!
      Фиат Типо-1.4 75кс.
      Фиат Палио-1,7 ТД 70кс. 6000к и аз прогледнах
      фиат Крома 1.9 Multijet 16V-мечта

      Коментар


        #4
        Re: Намерих си едни много готини джанти , но има един пробле

        hwarang написа:
        4x100 са , питах един гумаджия , каза че щели да станат обаче не било много препоръчително.Вие какво мислите?
        Колега слагат се едни раздвижни болчета и става врътката.Има обаче една подробност,ако централния отвор е по голям от този на фиатката ще трябва и втулчици да се сложат,има едни пластмасови ги продават,ама незнам дали са надевдни,обаче по кофтито е,ако централния е по малък от този на фиата,вапреки че според мен е малко вероятно.Цъкни една снимка поне да ги видим.
        Fiat Tipo
        Corsa b комби !

        Коментар


          #5
          Ще ми препоръчате ли откъде мога да си взема раздвижени болтове?

          Коментар


            #6
            и аз чакам отговор и горе долу цена ? снимка ако някой може да сложи на такъв болт ще е от полза
            1.6 16v Abarth

            Коментар


              #7
              В по приличните гумаджийници ги има,ако не някъде по Симеон или Кузлудуй
              Fiat Tipo
              Corsa b комби !

              Коментар


                #8
                Три коли сме които караме в Русе с такива болтове,по простата причина че се намират джанти 4х100 много по-лесно от 4х98.Болтовете ги произвежда фирма ЕТЕ от гр.Долна Оряховица.Последно купувах Октомври миналата година и без фактура 16 болта излизаха 40лв.Сега каква е цената нямам представа.Снимка не ви трябва,просто конуса е валцован за болта и е плаващ странично,а не е едно цяло с целия болт.Другото важно е да знаете че Фиатския размер на резбата е 12х1.25 ,а не като на немските и други 12х1.5.По въпроса за втулките много лесно се решава проблема ,ако са с по-малък отвор ги носиш на координат да ти го направят 58.1мм без да сваляш гумите и си готов.Ако е с по-голям отвор,пак ги носиш на стругар и той ти прави по самите джанти всяка за всяка втулки,това е
                Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                Коментар

                Working...
                X