Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трудно превключване като загрее

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Трудно превключване като загрее

    Колеги, моля за съвет...като загрее колата ( по задръстванията в София) и трудно превключвам, особенно трудно да мушна 1-ра. Някой имал ли е такъв проблем...по принцип имам сълзене на масло от ск. кутия ( от смеринг, така поне ми казаха от сервиза)...опасно ли е...има ли общо..теча.
    Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
    Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

    #2
    къде отделя съединителят ?
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Смятам, че долу..в рамките на нормалното, но колега сега като питаш къде отделя, се сещам че този проблем почна да го прави след като смених жилото на съединителя ( скъса се на най прекрасното място в София - орлов мост на светофара на "Канала", бях първа кола , сещате се какво се случи ))))И след смяната на жилото ходих 2-3 пъти до сервиза където ми смениха жилото да го до настройват, отделянето....после и аз го дооправях...има случай в които сякаш треа да натисна педала до ламарината, за да включа 1-ва ( особенно като загреее по задръстванията)
      Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
      Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

      Коментар


        #4
        точнотрябва да го натегнеш още малкоявно знаеш как става :D
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Жилото едно, но този теч го отстрани, защото няма кой знае колко масло в скоростната. Ако не си го сменял скоро, може напораво със семеринга да си смениш и маслото.
          Honda Accord 1.8 115к.с. 96г.
          Honda Civic 1.5 90к.с. 93г.
          FIAT Marea 115 '99 1.8 113hP 182.A2.000
          Powered by Total & Fobos LPG

          Коментар


            #6
            Имаш кофти съединител... моя праваше пак така... бях с някакво менте и като юзагреееше не можех да превкл/ча ама хич... Даже и регулираш съединитела след извесно време пак ще започне да прави така...
            Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

            Коментар

            Working...
            X