Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дайте съвет за покупка на Брава 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Crusader написа:
    Ако чувстваш че това е ТВОЯТА кола -> скачай смело! Като купувах моята в автокъщата имаше 5 Алфи подредени една до друга, но щом я видях знаех че ТОВА е моята кола :D . Италианка се купува със сърце!Успех!
    Именно!

    Коментар


      #17
      Re: Дайте съвет за покупка на Брава 1.6

      [quote="peho"] ...Brava сега вкарана от Италия 1.6 16V ELX произведена 07.97 на 238 950 км. искат и 5700 лв.Кажете това заслужава ли си.Ходих в сервиз на компютър няма някакви проблеми.Има тръгнали носачи и съответно трябва да се сменят консъмативите и. [quote]Много са тези пари за тези километри. В Русе има без климатик на 146000 км за толкова.Според мен - вместо да дадеш 1000 Лв. за ремонти - дай 6400 Лв. - и аз ще ти продам моята Брава на 82022 км. - реални - защото собственика и имаше още една кола и два микробуса и предпочиташе да си вози семейството на дизелите ... , а и по миризмата на пластмаса и по това, че не е изтъркан волана и грайферите по педалите, и факта, че още си е с оригиналните гуми - си личи, че са реални. Освен тва има и климатик (което качва цената с хилядарка обикновено. Аз много си я харесвам ама искам дизел щото си мисля, че само ще се появят проблеми ако и сложа газова уредба. От германия е обаче.(Имай предвид, че това предложение е дори под цената на която ми е излязла с мито и ддс общо 2700 лв., и в мобиле.бг съм я пуснал на 7500 Лв. - и едва ли на някой друг ще я предложа за толкова малко като на мен ми харесва да си я карам, така че - нямя да се пазарим. Просто за сравнение.)Тази дето си я харесал какви екстри има?
      Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

      Коментар

      Working...
      X