Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам много странен проблем със съединитела

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    PeacemakeR написа:
    И от мене лагер - имах същия проблем преди два месеца. Като разглобихме , се оказа , че аксиалния лагер е на парчета, иначе така с щракане и свирене съм карал около 700-800 км и то само градско , ама при мене нямаше кво да се пресаква - просто ВСИЧКО вече си беше прецакано отпреди това - Маховик , Феродов и Огледален диск , Лагер ..... абе всичко наоколо
    Поне сега ще се радваш на чисто новият си съединител и ще тръгваш без газ
    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

    Коментар


      #17
      PeacemakeR написа:
      И от мене лагер - имах същия проблем преди два месеца. Като разглобихме , се оказа , че аксиалния лагер е на парчета, иначе така с щракане и свирене съм карал около 700-800 км и то само градско , ама при мене нямаше кво да се пресаква - просто ВСИЧКО вече си беше прецакано отпреди това - Маховик , Феродов и Огледален диск , Лагер ..... абе всичко наоколо
      Колега ти направо ме отчая на твоя маховик какво му беше станало че го сменя.
      Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

      Коментар


        #18
        6ma7ka7a написа:
        PeacemakeR написа:
        И от мене лагер - имах същия проблем преди два месеца. Като разглобихме , се оказа , че аксиалния лагер е на парчета, иначе така с щракане и свирене съм карал около 700-800 км и то само градско , ама при мене нямаше кво да се пресаква - просто ВСИЧКО вече си беше прецакано отпреди това - Маховик , Феродов и Огледален диск , Лагер ..... абе всичко наоколо
        Колега ти направо ме отчая на твоя маховик какво му беше станало че го сменя.
        Не се шашкай, при теб системата е друга и маховика едва ли ще се наложи да смениш. По-скоро са ти счупени притискателните пружини и лагера се вкопава в тях и за това ти охлабва.

        Коментар


          #19
          Дано колега сега не отхлабва, че дори и гуми върти .
          Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

          Коментар

          Working...
          X