Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Palio-що за автомобил е това?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Palio-що за автомобил е това?

    Здравейте.Има ли някои който да има такъв модел на фиат?В момента карам Типо но все някога ще се наложи да го сменя.Какво занете за Палиото?Изглежда ми добре на външен вид,също така ми допада че е компактно комби/а не фургон като на брат ми Мареата../.Та как е като поддръжка,цени на частите,често срещани дефекти.Чух че ги произвеждали в Турция.Вярно ли е това?Просто ме интересува всичко което може да ми кажете за тази кола.Благодаря ви предварително за информацията. :P

    #2
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...863&highlight=
    petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

    http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

    Коментар


      #3
      Колега,Само да ти кажа, аз бях си харесал този модел, но се оказа, че в цяло Горубляне имаше само един брой, в Хаджи Димитър бях намерил още един.В крайна сметка си взех Брава 1.6 ’98 за 3500 лв, това февруари 2008, сега са станали още по-евтини с тая криза, и смятам, че съм направил верния избор.Бравите са много по популярни от Палиото - това го имай предвид за майстори, части, автоморги - колкото е по-рядко - толкова по-скъпо.А и това което най-голямо значение за мен - Бравата е несравнимо по-красива от Палио Уикенд (комбито).Ти си решаваш. Успех.
      Brava 1.6 EL, '98
      182A4

      Коментар


        #4
        Палиото е много хубав модел на Фиат не съм сигурен че ги правят в Турция мислех че в Бразилия .Като двигател е като на Пунто по подсилено окачване ,доста по добра возия от Мареята по евтини части общо взето много добра кола .Колегата ми има Палио от 3 години едно от първите във Варна никога не е имал проблем с намирането на части .
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #5
          Това че е с подсилено окачване ми харесва.Често ходя на риба и по планините и подобна кола би ми дошла доста добре.А и щом има по-добра возия от Мареата...направо ме спечели.Имам още едно питане-пълен инжекцион ли е или моно?Или това зависи от годината на производство?

          Коментар


            #6
            Aз едно не разбирам, защо Фиат не пуснат и в Европа цялата гама на Палио. Ето какво се продава в Бразилия:Това е Palio Weekend Adventure и нормалното Palio Weekend за пазара в Бразилия. Лично мен адвенчъра ме кефи максимално! :D
            KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
            Land Rover Discovery 2.5TD '94
            EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
            EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
            EX: Fiat Regata 1.7D '84

            Коментар


              #7
              Е,това вече е супер.

              Коментар


                #8
                Много добре на външен вид,страхотна стойка.Не знам защо не ги продават тука? А колкото до въпроса за избора ти Палиото си има доста предимства:окачване,по голям багажник от Пунто,по малки габарити от Мареа като цяло.
                Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

                Коментар


                  #9
                  много е як,но може ли някои да ми каже дали се продава и в Европа

                  Коментар

                  Working...
                  X