Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

На студено пали като на 2-3 цилиндъра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    wwalker написа:
    За мен газта за горене/осветление си е безопасно, даже и препоръчително. На практика има както почистващи, така и смазващи свойства, без да е опасна за гумените/пластмасови елементи в горивната система при половинка на 40-тина литра. На всеки 5 пълнения слагам профилактично по половин литър(такава бутилчица я вземам за 1,40лв. и ги има даже на малките квартални хранителни магазинчета). Винаги я карам пълно-празно. Добавките са по 10-тина лева за 250мл с познай какъво основно съдържание вътре При силно замърсена дюза ефекта също се усеща, но вече си трябва ултразвук.Ако не ти се рискува с газ за горене и си решил да ползваш добавки ти препоръчвам на Лики Моли или на Лукас.
    ПОтвърждавам написаното,макар малко по-горе да съм постнал същото.Аз също започнах да практикувам така.На 3 резервоара 1 с газ в бвнзина.Дюзите ми точно бяха тръгнали да се запушват и след една ударна доза 1л. на 1 резервоар, нещата са идеални Едеинствено не знам дали при изгарянето на газта не влияе негативно на катализатора,но така или иначе съм го жертвал с поставянето на АГУ. :D
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    Коментар


      #17
      Мерси, ВВалкер, ще пробвам.А Гтипо, само бензин, нямам газ.
      FIAT TIPO 1.4 i.e.

      Коментар

      Working...
      X