Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да изчистя петно от боята?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да изчистя петно от боята?

    Колеги незнам откъде имам някакво мазно петно на едната врата което всячески не може да се премахне. Хем стои като мазно, нем не мога да го премахна. Идеи с какво да опитам?
    Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


    Когато целта е всичко и пътят е без значение!

    #2
    Така имах и аз Взех шлайф паста втори номер защото така ме научиха с парче започнах да търкам и петното падна , но проблема стана - там кадето минах с пастата боята светна и се разминава с другата и сега се чудя дали да се изръся за пастиране на цялата или да чакам за се оправи с времето
    фиат мареа 2.4тд
    опел фронтера

    Коментар


      #3
      ivailo7406 написа:
      Така имах и аз Взех шлайф паста втори номер защото така ме научиха с парче започнах да търкам и петното падна , но проблема стана - там кадето минах с пастата боята светна и се разминава с другата и сега се чудя дали да се изръся за пастиране на цялата или да чакам за се оправи с времето
      Изчакаи да мине зимата, измии я хубаво и тогава я пастирай . Колата ще светне като нова
      FIAT Marea ex
      FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
      Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

      Коментар


        #4
        ако сам аз ваобще няма да се замисля ще пастирам цялата
        запалиха двигателя и тогава той чу 4-римата да работят в перфектен синхрон, 1.6литровия 16клапанов Фиат Браво леко ръмжеше доволен от това че са го събудили

        Коментар

        Working...
        X