Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане за теглене на кола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    pakumba написа:
    абе браво без хидравлика не знам как се кара градско, еле па дизел. опитай, ама щом е само това си я закарай на аварийни лекинко... то и без тва ако те дърпат пак няма да имаш хидравлика, а ще трябва само да се съобразяваш с въжето... пали и бегай
    Баба ти само с хидравлика си е карала колата :D Той докато се движи, волана си му е перфектен

    Коментар


      #17
      с моята Брава ме теглиха два пъти и двата пути нямах хидравлика и нямам и кука отпред.просто я вързах с хубаво въже яко на предния мост близо до предната дясна гума и се набирах повечко на кормилото и си стигнах до сервиза без проблем.само ще кажа,че разстоянието небеше малко,а и една "шофьорка" ме изпревари докато ме теглиха и се набута между мен и теглещия и без малко да стане страшно.но с рязко скачане на спирачката и на двама ни избегнахме ПТО-тотака,че избири си хубаво въже и стягай здраво и смело към сервиза
      FIAT BRAVA 1,6 16V 103 к.с.

      Коментар


        #18
        PASSARELLA написа:
        pakumba написа:
        абе браво без хидравлика не знам как се кара градско, еле па дизел. опитай, ама щом е само това си я закарай на аварийни лекинко... то и без тва ако те дърпат пак няма да имаш хидравлика, а ще трябва само да се съобразяваш с въжето... пали и бегай
        Баба ти само с хидравлика си е карала колата :D Той докато се движи, волана си му е перфектен
        бре аз знам кво е да се кара без хидравлика/2 такива коли имах/, ама на коли предвидени да нямат. а тези дето са смятани да имат предавателните отношения са други, накратко браво с неработеща хидравлика се върти доста по-трудно от жигула, дето си няма по дефаулт хидравлика. то ако кара със 100 няма проблем, ама да почне из малки улички да се свива да се размине с някой или да прави обратен завой някъде... бе пробвай как е без ремък на хидр
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #19
          Абсолютно си прав Полския фиат в движение кормилото му се въртеше като на Бравата на място. Само с разликата че на бравата от край до край са 3 оборота, а на полския фиат - мисля че бяха 4, ако не и отгоре.

          Коментар

          Working...
          X