Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Постелка за багажник?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Постелка за багажник?

    Колеги,покрай чистенето на мареата днес достигнах до следният извод.В багажника подобието на мокет е много скапано.Не е,като мокета в купето,а е едно такова дето се замъшава доста лесно.В крайна сметка реших върху него да сложа нещо,което да бъде лесно за поддръжка.Приятел с АУДИ А4 комби има много хубава гумена постелка,но такава едва ли има за фиат Искам да поставя нещо,което да бъде непромокаемо и да не се набива с прах,но не искам колата да заприлича на жигула или москвич- сиреч с балатум.Дайте идеи каква материя да избера,така,че да има добър естетичен вид,да не струва много пари и да отговаря на изискванията ми.
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    #2
    В практикер съм виждал стелки точно за багажник,не са гумени а от някакъв странен материал на който идеята му е като сложиш нещо в багажника да не се пързаля и определено се чисти много лесно всички краища са му подгънати за да не изпадат боклуците.Това в София.Ти можеш да потърсиш и в друг подобен магазин или ако наоколо има практикер
    Marea Wekeend 1999 1.6 16V

    Коментар


      #3
      Това добре,но за каква кола са или са някакъв стандартен размер?
      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

      Коментар


        #4
        dudulia написа:
        Това добре,но за каква кола са или са някакъв стандартен размер?
        Има някакви стандартни и мисля, че са няколко размера. Не искам да те разочаровам, но си спомям, че цената им бе около сто лева! Виждал съм ги в Практикер при авто аксесоарите.
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Vladim написа:
          dudulia написа:
          Това добре,но за каква кола са или са някакъв стандартен размер?
          Има някакви стандартни и мисля, че са няколко размера. Не искам да те разочаровам, но си спомям, че цената им бе около сто лева! Виждал съм ги в Практикер при авто аксесоарите.
          Ако е 100лв. то отново приемам алтернативни решения.За една универсална гума няма да дам 100 лева.Мислех си с шумоизолиращата материя,която е използвал колегата вместо кора на предния капак,но и тя е скъпа.
          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

          Коментар


            #6
            http://www.emagazin.bg/index.php?m=320&lev=17&lang=1 Няколко гумени постелки с различни размери.
            Marea Weekend HLX Jtd 110

            oO(_)____////____(_)Oo

            Коментар


              #7
              Мисля,че ще има такова,което да отговаря на потребностите ми Мерси!
              Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
              Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

              Коментар


                #8
                Другия вариант е да си намериш гумена постелка на метър и да си изражеш по стелката в багажника. Виждал съм да се продава една такава на "копчета" :D
                Marea Weekend HLX Jtd 110

                oO(_)____////____(_)Oo

                Коментар


                  #9
                  Изработка по точен размер!!!www.avtostelki.com

                  Коментар


                    #10
                    TIP написа:
                    Другия вариант е да си намериш гумена постелка на метър и да си изражеш по стелката в багажника. Виждал съм да се продава една такава на "копчета" :D
                    Къде си виждал?Това май ще е идеалният вариант,защото искам да сложа и газова бутилка.
                    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                    Коментар

                    Working...
                    X