Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

съединител пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    съединител пунто

    Здравеите вси4ки по4итатели на Фиат. Имам проблем от съединителя? Пунто 1.1 55кс. 94г. Карам го ве4е 1.5 гидини.Досега - нямаше проблеми. Както и миналата зима. Сега в студа/ - 10/ Отказа да ми включи на 1-ва скорост , даже при топъл мотор. Влючва при изгасен мотор, паля на 1-ва, и така успиах да се прибера. Чува се един слаб шум / ккрррр/. Дисковете и лагера ли са за смяна, или .......? Има си масло. Минава добре от 1-ва - 2-ра- 3-та - че и другите. задна също. ДАЙТЕ СЪВЕТ ?Преместена в правилния раздел.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Според мен си за смяна. Препоръчвам ти пълен комплект. Излиза около 180 лева.
    Fiat PUNTO 75 SLX

    Коментар


      #3
      за 150лв си вземи цял комплект
      brava 1.412v Punto1.1 Nissan Stanza Punto 1.2i 16v Sporting 2000

      http://www.bmwpower-bg.net/forums/vi...c.php?t=115270

      Коментар


        #4
        150лв за комплект Много тънко нещо ми се струва .На мен ми предложиха за 600 преди година.

        Коментар


          #5
          Сменяй комплект, аз го направих преди седмица, защото беше почнала да ми включва много трудно първа и задна и то при загряла кола. Оказа се че, огледалния диск е влязъл във феродовия и оттам трудно включване и тресене при тръгване на студено.
          Фиат Пунто 1,2 HSD

          Коментар


            #6
            OKK написа:
            150лв за комплект Много тънко нещо ми се струва .На мен ми предложиха за 600 преди година.
            Преди година за комплект феродов, притискателен диск , амбриажен лагер и труд-около 220лв.Съединителя боксуваше, а лагера при демонтажа направо се бе разпаднал.чичо Нено
            Fiat Punto 1,1- 1996г.
            газ-бензин , "Lovato"

            Коментар


              #7
              Напълно нормална цена си е 150! :D
              Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

              Коментар


                #8
                OKK написа:
                150лв за комплект Много тънко нещо ми се струва .На мен ми предложиха за 600 преди година.
                в началото на месеца го смених на сестра ми на пунтото, 165лв излезна целият комплект
                brava 1.412v Punto1.1 Nissan Stanza Punto 1.2i 16v Sporting 2000

                http://www.bmwpower-bg.net/forums/vi...c.php?t=115270

                Коментар

                Working...
                X