Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Максимален размер на джанти на Браво 1.4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Максимален размер на джанти на Браво 1.4

    Колеги харесах си едни 17-ки, но си мисля че няма да мога да ги вкарам . Също ме притеснява и че са 4х100 но това не е болка за умиране. Та пак на джантите, дали ще влязат с обикновени гуми, или трябват ниско профилни. Също така, дали ще се качи разхода с по-големи гуми
    Fiat Bravo 1.4 12v

    #2
    Ти ще ги вкараш ама трябва да са ниско профилни гумиа возията ще бъде твърда
    Mercedes E200 coupe

    Коментар


      #3
      С тези 17ки и стози двигател ще си като Трабант с ремарке.
      Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

      Коментар


        #4
        Ще ти кажа само, че 15-ки на 185/60 ги наместих като леко повдигнах предната броня... за 17-ки направо се откажи ще ги разбиеш за нула време.
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #5
          Аз през лятото карам с 15-ки 185/55 влизат без проблем.
          Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

          Коментар


            #6
            То и аз сега съм с такива, а летните ми са 185/60 - разликата в диаметъра е 20мм!
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #7
              6ma7ka7a написа:
              С тези 17ки и стози двигател ще си като Трабант с ремарке.
              Колегата е много прав, аз съм с 15/195/55 колата вози като каручка и е много тромава бавно набира.Ти си реши
              FIAT BRAVO 1.4 12V

              Коментар


                #8
                аз съм с 15ки 7J и колата ми качи веднага разхода,а тебе с тези17ки нете виждам с този малък мотор
                FIAT BRAVA_ELX 1.6 16V 103HP 97

                Коментар


                  #9
                  Калкулатор за пресмятане и сравнение при подбор на гуми с различни размери http://www.avtogumi.com/ дано ти е от полза колега поне ще разбереш дали ще тормози6 колицата а дали ще влезат немога да ти помогна
                  запалиха двигателя и тогава той чу 4-римата да работят в перфектен синхрон, 1.6литровия 16клапанов Фиат Браво леко ръмжеше доволен от това че са го събудили

                  Коментар

                  Working...
                  X