Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко може да се настъпва Мареа 1,8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко може да се настъпва Мареа 1,8

    колко може да се настъпва Мареа 1,8?примерно на магистралата като залепя 180 и си карам така докато свършида не стане проблемколегите от форема на Алфа пишат, че като настъпели вдигателя 2,0 ТС и често блокиралтова случва ли се при този моторвие как карате
    Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

    #2
    Давай смело приателю само си следи температурата и маслото да е на максимума щом ще караш така и няма да имаш проблем
    Subaru B9 tribeca 3.0
    Peugeot 307 04
    Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
    Fiat Brava 1.6 16V 103

    Коментар


      #3
      Re: колко може ад се настъпва Мареа 1,8

      alvanovo написа:
      колко може да се настъпва Мареа 1,8?примерно на магистралата като залепя 180 и си карам така докато свършида не стане проблемколегите от форема на Алфа пишат, че като настъпели вдигателя 2,0 ТС и често блокиралтова случва ли се при този моторвие как карате
      Само едно изречение.Спазвай ограничението за движение по магистрала за лек автомобил - 130 км/ч .
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Dikata_BG написа:
        Давай смело приателю само си следи температурата и маслото да е на максимума щом ще караш така и няма да имаш проблем
        как да е на максимумняма термометър на маслотопри 180 почти никой не ме изпреварва
        Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

        Коментар


          #5
          Didkata_BG има впредвид да гледаш температурата на охладителната течност и преди да караш така да си погледнеш маслото... че да не слезе под минимума по време на шофирането a la Michael Schumacher щото при тия обороти ша се запече колицата :D Аз не ти препоръчвам чак пък 180 Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45
          Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
          Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
          Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

          Коментар


            #6
            Ти хубаво даваш ама да не те гледаме по новините.
            ex. punto elx 1.2i
            Lancia Libra 1.6

            Коментар


              #7
              alvanovo написа:
              при 180 почти никой не ме изпреварва
              180 ще ги направиш без проблем и ще ги подържаш, но внимавай а и това с изпреварването, оглеждай се на летящи зад теб ксенончета
              Brava 103HP
              ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

              Коментар


                #8
                излиза, е чалко хора карат с такава скоростзначи да не мъча колата дълго време на такава скоростзащото усещам, че 180 си ги вдига без да давам много газоборотите наистина са високи, но до ламарината никога не я настъпвам за товаако се наложи да сменям колата ще си взема Алфа 156 2,5 v6
                Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

                Коментар


                  #9
                  Аз със повече от 140-150 не карам (не че може много повече Бравото ми), но и не е необходимо да насилваш толкова колата.Ти сам си преценяваш дали да я държиш във високи обороти дълго време! Лично за мен, на дълъг път повече от 4000об/мин ми е гузно да качвам!Още повече, че има летящи немски кочини, управлявани в повечето случаи от неадекватни и несъобразителни шофьори...Безаварийно каране ти пожелавам!
                  НЕ КЛИКВАЙ ТУК!
                  И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ КЛИКВАЙ ТУК!!!

                  Codename: ФИЧО

                  Коментар


                    #10
                    alvanovo написа:
                    излиза, е чалко хора карат с такава скоростзначи да не мъча колата дълго време на такава скоростзащото усещам, че 180 си ги вдига без да давам много газоборотите наистина са високи, но до ламарината никога не я настъпвам за товаако се наложи да сменям колата ще си взема Алфа 156 2,5 v6
                    Защо не си вземеш Конкорд? Ще преминеш звуковата бариера!!!П.П. Колега, за да се радваш на дълъг и спокоен живот карай разумно. Колата ти може и с лекота да прави 180 км/ч, но не забравяй, че все пак е 10 годишна, а магистралите ни може да са всичко друг, но не и магистрали за такива скорости!!!

                    Коментар


                      #11
                      двигателя като се поддържа добре нищо не може да ме стане от високите оборотиколите обикновено заминават от купето и окачванетотова се скапва най-бързоа и каква спортна кола да си купя според вас?
                      Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

                      Коментар


                        #12
                        ДА Е=А И МАЛОУМНАТА ТЕМА !!! КАК МОЖЕ ДА ИМА ТЕМА ЗА ПОДОБНИ ГЛУПОСТИ ?!? КАТО ТЕ ИЗПРЕВАРВАТ - КАКВО ? БЪРКА ТИ В ЗДРАВЕТО ЛИ ???? ДРУГИЯ ПЪК ГО НАСЪРЧАВА..... "Давай смело, само следи температурата.." ВИЕ СТЕ МАЛОУМНИЦИ, ЗАЯВЯВАМ ГО НАЙ-ОТГОВОРНО! (Предварително съм съгласен с всички мерки от мод. екип към мен. Благодаря. )

                        Коментар


                          #13
                          ogi28b написа:
                          ДА Е=А И МАЛОУМНАТА ТЕМА !!! КАК МОЖЕ ДА ИМА ТЕМА ЗА ПОДОБНИ ГЛУПОСТИ ?!? КАТО ТЕ ИЗПРЕВАРВАТ - КАКВО ? БЪРКА ТИ В ЗДРАВЕТО ЛИ ???? ДРУГИЯ ПЪК ГО НАСЪРЧАВА..... "Давай смело, само следи температурата.." ВИЕ СТЕ МАЛОУМНИЦИ, ЗАЯВЯВАМ ГО НАЙ-ОТГОВОРНО! (Предварително съм съгласен с всички мерки от мод. екип към мен. Благодаря. )
                          Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                          Втората......пак същата!
                          (_-_)______////_______(_-_)
                          Punto75-Вече на жената!
                          Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                          Коментар


                            #14
                            Нито една кола не може да се настъпва повече от колкото ти настъпва ангела хранител, в противен случай те дават по новините. Хайде сега позамислете се малко и освободете напрежението от крака на гаста.
                            Fiat Marea SX 1.6. 16V '98
                            Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V '99

                            Коментар


                              #15
                              ogi28b написа:
                              ДА Е=А И МАЛОУМНАТА ТЕМА !!! КАК МОЖЕ ДА ИМА ТЕМА ЗА ПОДОБНИ ГЛУПОСТИ ?!? КАТО ТЕ ИЗПРЕВАРВАТ - КАКВО ? БЪРКА ТИ В ЗДРАВЕТО ЛИ ???? ДРУГИЯ ПЪК ГО НАСЪРЧАВА..... "Давай смело, само следи температурата.." ВИЕ СТЕ МАЛОУМНИЦИ, ЗАЯВЯВАМ ГО НАЙ-ОТГОВОРНО! (Предварително съм съгласен с всички мерки от мод. екип към мен. Благодаря. )
                              аз докато карам с висока скорост и си мисля дали гумите ще издържат, зимните са ми Т и са до 190мисля си как върви смазването на моторадали масления клин се задържа, дали не прекъсва филма по цилиндритеи товано като виждам как се засилват разни БМВ, Мерцедес, Ауди и аз си настъпвам достаказваха ми в началото, че фиат не издържали, но не е таказапазената кола е много добра като конструкция и издържливаотчитам, че фиат с тази конструкция са направили един евтин, елементарен и издържил автомобилс евтина поддръжка и добри показателиудоволствие е да караш такава кола с мощен мотор
                              Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

                              Коментар

                              Working...
                              X