Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Брава Седалки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Брава Седалки

    Колкото и да търсих не намерих тема изобщо за седалките. Та въпроса ми е как се сваля цялата седалка самата от шейна, има ли схема нещо или обяснение/ръководствоИ още нещо шофьорската седалка може ли да се смени с тази на пътника, ще си паснат ли

    --------------------

    #2
    Преместваш седалката докрай назад и на самите релси ще видиш болтовете,мисля че бяха шестограми (8мм ако не се лъжа).После преместваш седалката докрай напред и повтаряш упражнението.Вече както е свалена седалката спокойно можеш да си свалиш само релсите и да си ги монтираш където искаш.За сменянето на седалките - май няма да стане заради врътката за облегалката.

    Коментар


      #3
      Sash0 написа:
      За сменянето на седалките - май няма да стане заради врътката за облегалката.
      Закопчалките на коланите са фиксирани към седалките, определено не може да се разменят шофьорска и пасажерска.
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        А при мен точно това ми е проблема, седалките са сменени и закопчалките на коланите едвам съм ги заврял само аз си знам къде кофтито е ,че лостчетата за бутане на седалката напред сега са отвътре и че това за повдигане на шофьорската (сега вече пасажерска ) седалка нагоре въобще го няма.П.С.Ако си с аербег внимавай с ЖЪЛТИТЕ кабели под седалката , че да няма ИЗНЕНАДАААААААААА
        '99 Fiat Bravo GT 1.9 JTD 105 h.p.



        Коментар


          #5
          Ми моята шофьорска седалка се избушила и все едно седя в корито, по моргитв ми казват че ги продават двете комплект и си мислех какво да правя. А така или иначе сега си взех подлакътник и май за да го сложа както си трябва ще се махат седалките

          --------------------

          Коментар

          Working...
          X