Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относно полуоските

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос относно полуоските

    някой ако знае как са полуоските на фиат браво или марея имам в предвид дали са като на фиат типо с маншон и като се скъса маншона изтича маслото или са като на да кажем фолксвагена като се скъса маншона да не изтича маслото от скоростната кутия и има ли го тоз проблем при горепосочените фиатиСтава въпрос за дизела ако това има значение

    #2
    "Като на фолксвагена" са ти полуоските, като дясната е с опорен лагер!

    Коментар


      #3
      ///// написа:
      Кажи какъв е двигателя, защото за различните двигатели ги има и двата варианта полуоки!
      колега само да уточня аз нямам такава кола но смятам в най скоро време да се сдобия Сега имам фиат типо с него съм го нямал проблема но преди с уното оле малеТа въпроса ми е към двигател ТД 100и по точно марея смятам да ми е придобивката много скоро

      Коментар


        #4
        никой ли не е в час или не рзбрахте какво питам

        Коментар


          #5
          Само вътрешното каре на лявата полуос е така както не искаш да бъде.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            мерси се пак

            Коментар


              #7
              Re: Въпрос относно полуоските

              lubomm написа:
              някой ако знае как са полуоските на фиат браво или марея имам в предвид дали са като на фиат типо с маншон и като се скъса маншона изтича маслото или са като на да кажем фолксвагена като се скъса маншона да не изтича маслото от скоростната кутия и има ли го тоз проблем при горепосочените фиатиСтава въпрос за дизела ако това има значение
              А някой знае ли за Пунтовците 2000 година, 1.2 бензин, как стои въпроса с тези детайли ?Благодаря предварително !

              Коментар


                #8
                а и мен ме вълнува въпроса за пунто 2000 год 1,2 ка стоят нещата ето и едни снимки да кажете какво мислите
                Прикачени файлове
                Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                Коментар

                Working...
                X