Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ниска мощност, висок разход, загряване

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ниска мощност, висок разход, загряване

    Здравейте,От 1 седмица съм горд собственик на fiat Bravo. Количката има следните проблеми: висок разход(20/100 бензин, газ 25), ниска мощност, загрява(3/4 от скалата). Някой може ли да даде идея какво и е и да препоръча сервиз(ако може да работи в събота) в който да я оправят. Ако може на сервиза да даде и телефон за дда мога да се обадя да си уговоря час. От това което четох във форума съм се насочил към Киро-Алфата но не занам дали работи в събота и колко е натоварен.Извинявам се ако има подобна тема във форума и не съм я намерил.Да кажа че фиатчето е 1.4(във връзка с разхода).Благодаря Ви!Забравих, ако може да кажете и приблизителна цена на ремонта

    #2
    Нещо с ангренажа не е наред.Фазите са объркани сигурно или в + или в - посока.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Днес бях при Дунев, казаха ми че трябва да сменя вала и 4 кобилици. за съвета ми взеха 50 лв. Дали това ще ми реши проблема, все пак ми казаха че труд + части = 500 лв.

      Коментар


        #4
        отиди и до киро за по-сигурно (или някой друг, на който имаш доверие, ако нямаш - мога да ти дам кординатите на диагностик, който ще свърши работа да ти намери проблема) - две мнения са по-меродавни от едно
        "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
        Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
        Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

        Коментар


          #5
          През седмицата ще отида при Киро. Някои знае ли дали това му е телефона 0889889047(днес беше изключен)?

          Коментар


            #6
            mrTao написа:
            През седмицата ще отида при Киро. Някои знае ли дали това му е телефона 0889889047(днес беше изключен)?
            Това е телефона колега,отивай смело!

            Коментар


              #7
              mrTao написа:
              Днес биях при Дунев, казаха ми че трябва да сменя вала и 4 кобилици. за съвета ми взеха 50лв. Дали това ще ми реши проблема, все пак ми казаха че труд + части = 500лв.
              Колега, даже и те ли не знаят? А срещу тези 50 лева за съвет, ще оправят ли нещата за тяхна сметка, и ако не е от това - да ти върнат старите части? Поеха ли такава отговорност? Защото без отговорност тоя същия съвет мога да ти го дам и по-евтино, промоция за коледа - съвети по 40 лева. Ако ти пратя съвет по мейл, само 25 лева. Аман от такива майстори. Дано някой точно да диагностицира проблема, и да оправи нещата! Успех

              Коментар


                #8
                Колега аз никога повече няма да стъпа в сервиза на Дунев там са нема такива некъдърници.Закараx колата за реглаж на преден мост те ми казват,че колата е била удряна и е крив целия кош и няма как да се направи освен ако не ми сложат носач от мареа,че бил по-къс.после бяx в едно СБА.Там човека ми каза:момче колата ти е перфектна просто леко е отворена,затвори я и готово вече не дърпа на никъде.Така,че търси други мнения.
                FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

                Коментар

                Working...
                X