Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Топка" на скоростен лост - СМЯНА, Как?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "Топка" на скоростен лост - СМЯНА, Как?

    Колеги, имам огромно желание да сменя "топката" на скоростния лост на ПАЛИО и не знам как? Някой може ли даде съвет..Палиото е 2003, weekend. Благодаря.
    Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
    Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

    #2
    Хващаш и сецаш здраво нагоре, като леко разклащаш наляво и надясно.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      скоростния лост е на шлици дърпаш нагоре здраво и си ти
      Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

      Коментар


        #4
        bboyd написа:
        скоростния лост е на шлици дърпаш нагоре здраво и си ти
        Благодаря Колеги, но не разбирам - какво е "ШЛИЦИ" и убедени сте че с "мъжкарско" дърпане ще стане работата. Искам да сменя само топката , тя не е ли на резба. Имате ли представа от къде мога да видя някакво упътване/ръководство как става това вадене. От мн дърпане, да не зема да измъкна целия лост. Междудругото лоста е с механизъм за задната скорост, т.е повдигаш едно пръстенче и мушкаш задна ( като на OPEL)..
        Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
        Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

        Коментар


          #5
          Щом е с пръстен, като на моята....може и да е на резба..и се развива с щестограм. Виж дали има няква пластмаска или нещо друго което да закрива тези болтчета на ск. лост Успех!

          Коментар


            #6
            Vladim написа:
            Хващаш и сецаш здраво нагоре, като леко разклащаш наляво и надясно.
            Аз така като вадих на типото старата гума такъв тупаник си набих че... Yellow_Flash_Colorz_PDT_30 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              #7
              не ми остава друго..ще ровя...))мерси коелги, че се отзовахте, ще чакам още решения от вас. А аз ако успея ще пиша как се прави , макар и малко колеги да карат палио
              Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
              Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

              Коментар


                #8
                Executer написа:
                Vladim написа:
                Хващаш и сецаш здраво нагоре, като леко разклащаш наляво и надясно.
                Аз така като вадих на типото старата гума такъв тупаник си набих че... Yellow_Flash_Colorz_PDT_30 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                какво е станало колега
                Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
                Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

                Коментар

                Working...
                X