Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задна чистачка.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Задна чистачка.

    Този проблем ми е малко готин, скоро съмнямал проблеми с Фиата и малко му се зарадвах, бая бях зациклил във форума.Та закакво иде реч. Днес си излизаме със семейството, пускам задната чистачка, не работи.Ясно като се затопли ще се разглобява. Но като завъртя ключа да я пусна ми светва лампичката за нагревателите на задното стъкло . Досега не съм забелязвал да свети без да натисна бутона. Има те ли някави предположения!
    Фиат Брава 1.4 12V 1998г

    #2
    Колега,Кабелите за реотаните за задното стъкло и кабелите за задната чистачка са на една клема.Тази дето е с 4-те контактора на багажника. Може да я отвориш да видиш да не се е стопила нещо.Продават се и нови, само дето са майка си и баща си - около 50 лева женското и около 80 лева мъжката част на клемата. Ако се е стопила, ще трябва да я оправиш - най-малкото заради реотаните.
    Brava 1.6 EL, '98
    182A4

    Коментар


      #3
      Сега катосе замисля май и реотаните не бачкат .Натиснах бутона за реотаните но стъклото се запоти.
      Фиат Брава 1.4 12V 1998г

      Коментар


        #4
        Ето ти схемички
        Прикачени файлове
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          #5
          Благодарско,утре ще я мъча.Имам съмнение че кабелите някъде са скъсани.
          Фиат Брава 1.4 12V 1998г

          Коментар


            #6
            Проблема е отстранен,общият кабел беше нагорял.Благодаря на колегите дали мнения.
            Фиат Брава 1.4 12V 1998г

            Коментар

            Working...
            X