Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Габарити МАREA - как да стигна до крушката

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Габарити МАREA - как да стигна до крушката

    здравейте колеги, изгасна ми десния преден габарит на МАРЕА-та, и около 15-20 мин. се опитвах да стигна до крушката, но не успях, защото се стъмни вече. Но все пак моля за малко разяснение как точно да се докопам до тази крушка????
    Marea ELX

    #2
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=34391 Това върши ли ти работа ... явно трябва да свалиш крушките за мигача че да го достигнеш
    Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
    Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
    Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

    Коментар


      #3
      PaUnOff написа:
      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=34391 Това върши ли ти работа ... явно трябва да свалиш крушките за мигача че да го достигнеш
      ами горе-доло само че аз виждам къде са габаритите, ама не мога да разглобя фара, за да достигна до тях. Отпред или откъм двигателя трябва да се боря???
      Marea ELX

      Коментар


        #4
        Аз като си сменях крушката на фара го свалих целия, два винта за 30сек. издърпвам го колкото позволяват кабелите и си сменям крушките като цар.
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          van_dal написа:
          Аз като си сменях крушката на фара го свалих целия, два винта за 30сек. издърпвам го колкото позволяват кабелите и си сменям крушките като цар.
          и аз ги развивам тези 2 винта, ама нещо много ми пречи да го издърпам, и не знам какво е
          Marea ELX

          Коментар


            #6
            Няма нужда да махаш целия фар. Действаш откъм двигателя. Всичко си излиза и влиза лесно.
            Fiat Marea Weekend 1,6 16V

            Коментар


              #7
              sugarboy написа:
              Няма нужда да махаш целия фар. Действаш откъм двигателя. Всичко си излиза и влиза лесно.
              ами ще пробвам утре мерси
              Marea ELX

              Коментар


                #8
                Погледни линка, който колегата е постнал. Само внимавай да не се подлъжеш коя крушка за кое е, защото първият път аз смених крушката за мигача и после се чудих защо не се оправи

                Коментар


                  #9
                  момци, разгледайте темите за профилактика на фарове Браво/а Мареа - държат се по един и същи начин към колата ,има и снимки как да се свалят.полезно ще ви е ако решите да слагате ксенон

                  Коментар


                    #10
                    Mita666ki написа:
                    van_dal написа:
                    Аз като си сменях крушката на фара го свалих целия, два винта за 30сек. издърпвам го колкото позволяват кабелите и си сменям крушките като цар.
                    и аз ги развивам тези 2 винта, ама нещо много ми пречи да го издърпам, и не знам какво е
                    Пречат ти кабелите!Откачи ги и фара излиза!Но се държе е на "ябълка",с нея по внимателно че се чупи лесно гнездото и!Успех!
                    FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
                    FIAT MAREA1.6 16V

                    Коментар

                    Working...
                    X