Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Услуга- заемане на счупен фар или само рефлектор за браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Услуга- заемане на счупен фар или само рефлектор за браво

    Трябва ми или само рефлектор, или цял фар, може и счупен...няма значение. става дума за десен фар за браво, искам да си дам моя рефлектор за нанасяне на ново покритие, но нямам как да карам без светнати къси, а да кажем вечерно няма да карам до получаването на моя рефлектор и ми трябва някакъв заместител за 4-5 дена. ако има някой колега да ми услужи, ще трябва да черпя. разбира се връщам заетото в същото състояние в крайна сметка съм готов и да си платя за услугата. Моля модераторите да преценят къде да сложат темата/ако може да не е в купува :D поради адски ниската посещаемост/Става дума за софия
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    #2
    Фар нямам ама само да те питам за покритието на рефлекторите ли става въпрос че ми е много странно?Аз съм питал и са ми казвали че спасението са само нови фарове? И ако става кажи колко струва и КЪДЕ ГО ПРАВЯТ??!!! тЕ ТАКОВА НЕЩО ЗА ПРЪВ ПЪТ ЧУВАМ
    LANCIA KAPPA 2.4 TDS 1996g.

    Коментар


      #3
      Дори има цяла тема с ръководство посветена точно на това - рециклиране на отражателите на фаровете. Цена... народна, качесто - перфектно. Потърси с търсачката.
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #4
        up
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Аз мога да ти дам, но е с лупа.Ако ти върши работа кажи.

          Коментар


            #6
            И аз мога да ти дам с лупа.
            Alfa 159 SW 2.4 Ti
            Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
            "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

            Коментар


              #7
              ами колеги за мен няма значение, в крайна сметка ще седи само няколко дни, нещо там да свети да мога да ходя на работа през деня и да се връщам. сутринта колегата vsd ми предложи, ще видя дали ще го намери и ако ще пиша. благодаря на отзовалите се засега!
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                благодаря на колегата vsd, който ми зае фара. също и на другите, които си предложиха услугите!
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар

                Working...
                X