Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся един маркуч с три изхода

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся един маркуч с три изхода

    Здравейте!Първо бих искал да се извиня, ако не съм на точното място. Не знаех къде да си постна проблема.Сега по същество. Прекалено съм неграмотен, но ще се опитам да обясня. Търся един маркуч с три изхода. Намира се точно под кората. Единият изход влиза в тръбата на въздушния филтър към дроселната клапа, средния се закрепва към двигателя, а третия изход... не мога да обясня къде се закрепва. Колата е Барво, 1.2 16В 2000 година. Бях при италианеца, но един индиец Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 ми каза, че нямат наличен такъв. Някой може ли да ми каже откъде да си купя, че моят се скъса и засега съм го застопорил с изолирбанд, но не може вечно така. Благодаря предварително!!!ПП Дано някой разбра за какво говоря...
    NOW: ???
    Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
    Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

    #2
    колега гледам ,че си от овча купел ,така че можеш да провериш на красна поляна на бул."възкресение" мисля че беше 15номер веднага след автомивката има магазинче за бодни и всякаквисъединения.там съм намирал доста неща ,които на други ги няма.късмет :D
    MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
    "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
    R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

    Коментар


      #3
      kik73bg написа:
      колега гледам ,че си от овча купел ,така че можеш да провериш на красна поляна на бул."възкресение" мисля че беше 15номер веднага след автомивката има магазинче за бодни и всякаквисъединения.там съм намирал доста неща ,които на други ги няма.късмет :D
      10х батка, ще проверя! :D
      NOW: ???
      Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
      Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

      Коментар


        #4
        Колега,ако не греша този е тройник е за "картерни газове" ако това е верния термин.Смених същия преди около 3 месеца.Взех го от Алексанндър ауто за 29 лева.При скъсан такъв, започваш да пълниш с прах и масло дроселовата клапа и ще я чистиш през седмица.Поздрави!!!
        FIAT PUNTO MK2

        Коментар

        Working...
        X