Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със 5 скорост при пунто 1.1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със 5 скорост при пунто 1.1

    Здравейте,искам да попитам от какво може д а е, значи и преди беше така само до 120 и нагоре неискаше, оказа се,че не са спазили белезите за ремЪка при монтажа и след като ги оправиха 160 си ги вдигаше ходих тея дни пак оказа се, че съм имал изместване с 1 зъб, ама си оказа влиянието сега вдига до 140... смисъл още нещо малко иска, ама... Преди на 4 дърпаше до 100, сега дърпа до 120 и 5-та макс 140 ... Някой, ако е имал моя проблем моля сподели лека му.
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    #2
    май преди да ти го върнат с едно зъбче е било нормално моето 160 подържа
    Пунтак 1.1 с лека измама под капака

    Коментар


      #3
      uBoy написа:
      май преди да ти го върнат с едно зъбче е било нормално моето 160 подържа
      преди да ми го върнат беше 120, така излезе от сервиза след катастрофата. Щото повечето калЪфи не знаят белезите за 5-та скорост.Проблема е, че сега са наместени, ама 140 няма повече.
      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

      Коментар


        #4
        Извинявай за забележката, но ти нарочно ли пишеш на псевдобългарски или не знаеш правописа?
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          #5
          Пунто,Добре, че Плевен е далече от Димитровград.Като чета за какви скорости говориш, не ми се иска да се срещнем по пътищата.Не, че тук няма такива "състезатели".чичо Нено
          Fiat Punto 1,1- 1996г.
          газ-бензин , "Lovato"

          Коментар


            #6
            А какви са тия белези за 5-та скорост?Това за пръв път го чувам.Хайде ако знае някой да го обясни по- подробно!
            Пунто 1.1 55 SX,4/5 врати,98г.

            Коментар


              #7


              Neno Er написа:
              Пунто,Добре, че Плевен е далече от Димитровград.Като чета за какви скорости говориш, не ми се иска да се срещнем по пътищата.Не, че тук няма такива "състезатели".чичо Нено
              Ся, яз Пунтака си го уважавам мнооо ,че е малко зверче малко е, ма мен си ма задоволява Па Плевен ,че е далеко вярно ... , ма лятото на морето са засечем Карнобат -> Бургас пък и точно от тебе са нядявах чичо Нено да дадеш някои жокер,като по пекан Фиатажия , от ко може да е та раута с 5тата предавка. "Punto Need For Speed " на всички без авариен път и със здраве ,секи се учи от грешките си ... пък я RACERi ,я мъняци
              >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

              Коментар


                #8
                capi написа:
                А какви са тия белези за 5-та скорост?Това за пръв път го чувам.Хайде ако знае някой да го обясни по- подробно!
                точно това и аз щях да питам за сефте чувам да има такива белези за 5-та скорост.

                Коментар


                  #9
                  Много бих искал някой даме повози с пунто 1.1 с потдържана скорост 160км. (несе подигравам).Просто в такава комапктна кола с малък мотор ми се ще да видя какво е усещането с летяща скорост.
                  Fiat Tipo
                  Corsa b комби !

                  Коментар


                    #10
                    pecata написа:
                    Много бих искал някой даме повози с пунто 1.1 с потдържана скорост 160км. (несе подигравам).Просто в такава комапктна кола с малък мотор ми се ще да видя какво е усещането с летяща скорост.
                    Аз преди карах пунто 1.2 и 150 ги достигаше и поддържаше на магистралата, ама усещането е че все едно всеки момент че прибере задкрилките и колелата ще се отлепят от асфалта
                    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                    FIAT БРАВО 1.2 16v
                    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                    Коментар


                      #11
                      Познато ми е
                      Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                      Втората......пак същата!
                      (_-_)______////_______(_-_)
                      Punto75-Вече на жената!
                      Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                      Коментар


                        #12


                        Осещането е .че гониш Х5 е неможе го минеш ма сички са чудат ко става каф е то малак двигател пак ко праи , двигатела реве до прасване газта е до ламарината ... ,че бяга бяга ама иска да е барната както трябва иначе дръшки.Ми как да обесня за белязките начи свалиха някви капачки от 2та края, и ми казаха вклучи на 5та , и бутахме леко клата напреди назад и с огледала и лампа гледаха тея белязки и после освободиха ремака и го преместиха с 1 зъб. и колата стана доста по пъргава.Само ,че има още ко да се желае поне при мене .
                        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                        Коментар

                        Working...
                        X