Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свети ми индикацията на инжекциона...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Свети ми индикацията на инжекциона...

    от 3-4 дена на студен двигател кво ми се случва... като дам на контакт - всичко светва както си трябва. и изгасва... както трябва... 3-4 секунди след това светва индикацията - дюзичка - мисля, че е от ламбда сондата.. и изгасва след десетина секунди - това на бензин... на топъл двигател не ми е правила това...дали може да даде някакъв проблем... дали може да е взела да сдава багажа ламбда сондата... или дава някакъв проблем в инжекциона...
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    #2
    Би трябвало при диагностика да прочете грешката и да ти каже от какво е!
    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
    Втората......пак същата!
    (_-_)______////_______(_-_)
    Punto75-Вече на жената!
    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

    Коментар


      #3
      Колежке ако няма разлика в работата на мотора си я карай така.При мен свети когато си иска,има вероятност някъде да не прави добра маса и от там да идва всичко.
      FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

      Коментар


        #4
        Можеш да погледнеш и тук http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=24910
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          #5
          Аз си бях изключил ламбда сондата по едно време и тогава не ми светеше лампата, така че дори и тя да си заминава не мисля, че ще свети.
          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

          Коментар


            #6
            абе сега като беше по-топло сутрин не го е правила тоя номер фиатката.... явно й е било студено... щото по принцип като застудее я прибирам в гаража вечер, ама сега не мога да го ползвам и седи пред къщата... явно се е изнежила милата...
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар

            Working...
            X