Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с дачика за спирачките

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с дачика за спирачките

    Здравейтеот няколко дни ми присветва крушката за (свършило феродо или за задържане на колело незнам кое е точно изглежда едно кръгче което от ляво и дясно има пунктирна прекъсната линия ) и при потегляне ми присветква днес даже като спрях пуснах спирачките и крушката си светеше потеглих изчезна да ме се бъркате не е крупката за ръчната ,спирачна течност си имам и също така датччика за свършило феродо не ми е вързан тъй като имаше едно кабелче ала още не разбирах и не го вързах от какво може да е .колата е от подписа ми
    1.6 16v 96 г. 103 hp.
    България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
    Да мина да те взема...или да взема да те мина?

    #2
    Провери нивото на спирачната течност Ако са взели да ти свършват накладките е намаляло и затова може да свети

    Коментар


      #3
      Възможно е и кабелчето (ако не е изолирано накрая) да се мандахерца и периодично да опира на маса (с което се затваря веригата и лампата присветва).
      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #4
        Shefy написа:
        Провери нивото на спирачната течност Ако са взели да ти свършват накладките е намаляло и затова може да свети
        Колегата е написал че си има течност, а съветът който му даваш, няма нищо общо с проблема. Лампата за която той говори е различна от лампата за която ти говориш.

        Коментар

        Working...
        X