Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на сигналната лампа за къси светлини

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на сигналната лампа за къси светлини

    как се сменя лампата на арматурното табло сигнализираща включени къси и габаритни светлиниФиат Мареа 1.8, 1999 г.и какво представлява самата лампа
    Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

    #2
    Re: смяна на сигналната лампа за къси светлини

    alvanovo написа:
    как се сменя лампата на арматурното табло сигнализираща включени къси и габаритни светлиниФиат мареа 1,8 1999ги какво представлява самата лампа
    сваля се таблото. Лампата е 3W ампула в пластмасов цокъл, който влиза в гнездо на таблото.

    Коментар


      #3
      Re: смяна на сигналната лампа за къси светлини

      u_bo написа:
      сваля се таблото. Лампата е 3W ампула в пластмасов цокъл, който влиза в гнездо на таблото.
      Е, чак три вата...
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Re: смяна на сигналната лампа за къси светлини

        Vladim написа:
        u_bo написа:
        сваля се таблото. Лампата е 3W ампула в пластмасов цокъл, който влиза в гнездо на таблото.
        Е, чак три вата...
        може и 1,2W да беше

        Коментар


          #5
          трудно ли се сваля таблото и как става
          Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

          Коментар


            #6
            alvanovo написа:
            трудно ли се сваля таблото и как става
            Лесно е, използвай Търсене, че да не плещим за 100-тен път едно и също!
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Като свалиш таблото , да не решиш да си смъкнеш стъклата примерно? На откачено табло за нищо на света не пъхай контактния ключ на контакт! (Е, ако някой ти предложи 10 бона, пъхай смело )

              Коментар


                #8
                Какво се случва ако се даде на контакт?И на мен ми изгоря преди 3-4 месеца тая лампичка, но при положение че няма опасност да забравя колата на къси или габарити изобщо не мисля да свалям таблото засега
                Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                Коментар


                  #9
                  Абе и мене нещо ме съмнява да не ми е изгоряла сигналната лампа за температурата но нещо не успях да разкача таблото на пунто мк1. и се чудя дали освен тия 4 винта за шестограм има нещо друго което го крепи. Някъде е жилото за километража на него но ме беше шубе да дърпам за да не отикина нещо. Има ли някаква цака за свалянето да си видя пустите лапи как са!
                  CSI in the CAR !!!
                  Mancuzo Fiat PUNTO 1.7DS 176B3.000,около (6,7л-11л /100)София.


                  ПО-ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "Дизел"

                  Коментар

                  Working...
                  X