Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странно виене при палене ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    mancuzo написа:
    manowar23 написа:
    nikolov-1.6_v16 написа:
    ролки смъкни ги отвори внимателно капачетата на лагерите и ги натъпчи хубаво с грес после по обратния ред
    дали ще помогне тва изпитано ли е баце .... чувам че ако тоя ремък се прецака нещо и може да ти отвори голям бела
    Отваря джеба баце и после неможеш го затвориш от раковото образование. С две думи тумор на джоба
    да така е баце кинтата оправя сичко днес ще я карам на сервиз да я видят ......ама маи ше тряа са качвам извесно жреме на жигулито :D :D :D
    Войната е кошмар,а бойното поле са седемте кръга на Ада,лошото е,че не знаеш в кой кръг си попаднал,защото се чувсваш мъртъв много преди сърцето ти да е спряло да бие.

    Коментар


      #17
      С жигули по добре от колкото без него! А градски транспорт как ти се види. Мани мани.
      CSI in the CAR !!!
      Mancuzo Fiat PUNTO 1.7DS 176B3.000,около (6,7л-11л /100)София.


      ПО-ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "Дизел"

      Коментар


        #18
        mancuzo написа:
        С жигули по добре от колкото без него! А градски транспорт как ти се види. Мани мани.
        оооо бацка наистина остааи по едно време с грацкияя чаках по 20 мин на студаа , вятър ужас ти каам ..... поече на автобуси няма се кача баси тъпата работа дето е :D можи трабант да е ама нали не си пеш
        Войната е кошмар,а бойното поле са седемте кръга на Ада,лошото е,че не знаеш в кой кръг си попаднал,защото се чувсваш мъртъв много преди сърцето ти да е спряло да бие.

        Коментар


          #19
          проблема със странното виене го разбрах от каде е ..и се намери решение за проблемчето
          Войната е кошмар,а бойното поле са седемте кръга на Ада,лошото е,че не знаеш в кой кръг си попаднал,защото се чувсваш мъртъв много преди сърцето ти да е спряло да бие.

          Коментар


            #20
            Е, кажи де? Че и аз имам подобен/същия проблем.
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              #21
              ем проблема беше ролката на ремъка тя се беше счупила от там се удрят клапаните и сичко нова ролка , шлаифане на главата и клапани + гумички 400 кинта
              Войната е кошмар,а бойното поле са седемте кръга на Ада,лошото е,че не знаеш в кой кръг си попаднал,защото се чувсваш мъртъв много преди сърцето ти да е спряло да бие.

              Коментар


                #22
                manowar23 написа:
                ем проблема беше ролката на ремъка тя се беше счупила от там се удрят клапаните и сичко нова ролка , шлаифане на главата и клапани + гумички 400 кинта
                Ши*ана работа от една ролка и става на гъзобрък. Никога няма да ги направят по здрави. Тва е умишлено за да има текучество на части. Безаварийно пожелавам и да чукна на дърво да не ни се случва често.
                CSI in the CAR !!!
                Mancuzo Fiat PUNTO 1.7DS 176B3.000,около (6,7л-11л /100)София.


                ПО-ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "Дизел"

                Коментар


                  #23
                  Дано да не стаат повече такива работи ..... само дето в сервиза ми се мотат нещо тряа6е да е готова в петак отидох те казаха за днесднес отивам още не са я барнали викат като я опраи ме званнем въпроса е когааа
                  Войната е кошмар,а бойното поле са седемте кръга на Ада,лошото е,че не знаеш в кой кръг си попаднал,защото се чувсваш мъртъв много преди сърцето ти да е спряло да бие.

                  Коментар


                    #24
                    Незнам за ролките ама ги сменяйте на време , а "mancuzo" проблема със сигурност ти е от стартера....и мойто браво е така Като паля на студен двигател и понякога пристъргва едно такова кхррррррр .Мисля че "GbGz" или "simeon3000" са прави
                    Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
                    Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
                    Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

                    Коментар


                      #25
                      аз ги смених ама ментее да го е*а :D
                      Войната е кошмар,а бойното поле са седемте кръга на Ада,лошото е,че не знаеш в кой кръг си попаднал,защото се чувсваш мъртъв много преди сърцето ти да е спряло да бие.

                      Коментар


                        #26
                        PaUnOff написа:
                        Незнам за ролките ама ги сменяйте на време , а "mancuzo" проблема със сигурност ти е от стартера....и мойто браво е така Като паля на студен двигател и понякога пристъргва едно такова кхррррррр .Мисля че "GbGz" или "simeon3000" са прави
                        10x за съвета. При положение, че е стартера, колко време му остава и за каква пара да се готвя. От половин година се каня да си пооправя музиката в колата, която няма да е от най слабите и се нещо става да го Е*А .Я накладки, я гръмнала генерация при фланеца, я масла са и съединителя боксува за смяна. Писна ми .Искам 5 месеца само дизел да точа и да не се занимавам. Сега един съединител и предни накладки ще ми разцепят джоба! А искам 2х 500 вата на кората и два усилвателя.
                        CSI in the CAR !!!
                        Mancuzo Fiat PUNTO 1.7DS 176B3.000,около (6,7л-11л /100)София.


                        ПО-ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "Дизел"

                        Коментар


                          #27
                          Оуу и аз за нещо такова се каня...ама пък и искам сичко на веднъж да взема Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 ама тук там винаги нещо си се обажда...все пак не караме чисто нови коли.. иначе за тоя стартер незнам..моя леко пристъргва чат пат за една две секунди та несъм му обърнал внимание все още,ама за цени незнам sorry.Старите кучета да се включат да кажат какви цени са... само си спомням че на Mazda-та нещо се беше прецакал и само го ремонтираха и би трябвало и тук да подлежи нещо на ремонт... новия предполагам че ша е скъп
                          Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
                          Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
                          Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

                          Коментар


                            #28
                            УАууу като каза музика и аз си мисля да си прая някоя яка че се на кората сам само със 2 х 130 Вата и не ми стигат нещо ама тоя ремонт доста ме брасна да го е*а
                            Войната е кошмар,а бойното поле са седемте кръга на Ада,лошото е,че не знаеш в кой кръг си попаднал,защото се чувсваш мъртъв много преди сърцето ти да е спряло да бие.

                            Коментар


                              #29
                              Ам братлета можете ли да ми кажете от кво може да гори колата повече бенз
                              Войната е кошмар,а бойното поле са седемте кръга на Ада,лошото е,че не знаеш в кой кръг си попаднал,защото се чувсваш мъртъв много преди сърцето ти да е спряло да бие.

                              Коментар


                                #30
                                Заминала ламбда сонда!Това е единия вариант.Пък и нали са ти сменяли ролката, дали са зацепили правилно ангренажа!?
                                now. BMW E39 523i '98 170hp
                                ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                                ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                                Коментар

                                Working...
                                X