Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвети за Фиат Палио 176A3.000

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвети за Фиат Палио 176A3.000

    приятел е харесал тази коланещо специфично при огледа да ме посъветвате?
    Прикачени файлове

    #2
    За фиат палио мога да кажа само суперлативи с изключение на некачествените материали в купето и разбира се ... размерите, тесничка и къса е колата. Може ли да поясниш за комби ли става дума или за хечбек ?
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      комби, а тоя ДВГ какъв е? май не е комън рейл

      Коментар


        #4
        От дизели нищо не разбирам, никога не съм карал дизелов автомобил, така че по двигателя нямам идеи. А и по принцип макар че 2 г. карах палио, не се сещам за нещо специфично, което да гледаш. Не е имало нещо, което след време да си кажа: "това трябвашо да го погледна преди да я купя". Има 1-2 дреболии, които можеш да погледнеш все пак:- Праговете са пластмасови и се закопчават с копчета. Виж ги дали се държат стабилно, защото понякога гнездата, в които влизат копчетата, са разбити и прага може да падне. Проблемът се решава много просто, макар и не дотам естетично, като се захване прага на 2-3 места със самонавивни винтчета за ламарините на колата.- Вдигни шофьорската постелка за краката и огледай как е положението отдолу. Съединителят на палиото е така разположен, че в крайно положение опира в кичето и понякога то е много грозно разкъсано.- Огледай скоростния лост и кожуха, с който е обвит, разкопчай го. На моето палио беше връзвано с някакви ластици, които след време се разпаднаха.- Огледай корите на вратите, които са от някакъв картон, обвити отвън с плат. Понякога просто картона се пука, на моето палио пукнах едната кора от килим, който бях набутал в колата.- Гледай непременно да има кора за багажника, защото после е много трудно да намериш, ако няма. Липсата на кора е сериозно основание да свалиш цената поне със 100 лв.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар

        Working...
        X