Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Загадъчно почукване (скоростите или деференциал)?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Не в движение няма никакъв шум .Спомних си че маистора каза че удължил вилката или буталото незнам как се казва на помпата на хидравликата за съединителя да претиска повече съединителя та си мисля данеби да претиска повече от колкото трябва , мойело да се регулира въпросното бутало .
    преди FIAT-BRAVO1.9JTD сега FIAT-MAREA1.8-16v

    Коментар


      #17
      dalgia123 написа:
      Не в движение няма никакъв шум .Спомних си че маистора каза че удължил вилката или буталото незнам как се казва на помпата на хидравликата за съединителя да претиска повече съединителя та си мисля данеби да претиска повече от колкото трябва , мойело да се регулира въпросното бутало .
      Какви са тия глупости? За какъв му е да го удължава??? Съединителят ти е хидравличени е саморегулиращ. Ако не отлепя където трябва, значи има нещо износено и е за смяна.

      Коментар


        #18
        Еми незнам така каза и след като нищо не станало отворил съединителя и опа тои бил за смяна ,и сега ас трябва да разглобявам всичко да видя какво е станало но сигурно и нивият съединител е аминал аман от псевдо маистори
        преди FIAT-BRAVO1.9JTD сега FIAT-MAREA1.8-16v

        Коментар


          #19
          Airfan написа:
          dalgia123 написа:
          Не в движение няма никакъв шум .Спомних си че маистора каза че удължил вилката или буталото незнам как се казва на помпата на хидравликата за съединителя да претиска повече съединителя та си мисля данеби да претиска повече от колкото трябва , мойело да се регулира въпросното бутало .
          Какви са тия глупости? За какъв му е да го удължава??? Съединителят ти е хидравличени е саморегулиращ. Ако не отлепя където трябва, значи има нещо износено и е за смяна.
          Плюс това съединителя ти е обратен и действа не на натиск а на опън.Идеята е именно да има по добро зацепване,така че това да се удължава рамо е безмислено.
          AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
          HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
          Kawasaki ER-6n'2012

          Коментар


            #20
            Е да но сега ас трябва да видя как е удължавано и съответно да го скасявам ако е възможно.
            преди FIAT-BRAVO1.9JTD сега FIAT-MAREA1.8-16v

            Коментар


              #21
              Според мен тези симптоми си говорят за аксиален лагер.
              Fiat Tipo
              Corsa b комби !

              Коментар


                #22
                незнам вече може да е всичко само да не е маховик това е единственото за което се моля.
                преди FIAT-BRAVO1.9JTD сега FIAT-MAREA1.8-16v

                Коментар


                  #23
                  dalgia123 написа:
                  незнам вече може да е всичко само да не е маховик това е единственото за което се моля.
                  Батка, в Ямбол си (завиждам ти), иди при Христо (hit-ko) да ти е мирна главата. Аз от тук ще се емна скоро до Ямбол, за да сменя някои неща, а ти какво чакаш още - незнам.

                  Коментар


                    #24
                    Aми кинти какво друго ,днес си поиграх и свалих целиндара на съединителя и извадих това незнам как точно се казва нещо като метална пръчкадълга около 6,7см фактически точно тя е удължената ,отидох на стругар и ми направи същата но малко по къса и всичко се оправи .Просто не е имало нужда да се подменя с по дълга.
                    преди FIAT-BRAVO1.9JTD сега FIAT-MAREA1.8-16v

                    Коментар

                    Working...
                    X