Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

колко е резервът на резервоара на пунто 75?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колко е резервът на резервоара на пунто 75?

    колко е резервът на резервоара на пунто 75?

    #2
    Re: колко е резервът на резервоара на пунто 75?

    drago_1 написа:
    колко е резервът на резервоара на пунто 75?
    5-7 литра
    Ex. Grande Punto Driver

    Коментар


      #3
      Моето пунто е такова. Винаги го зареждам, като ми светне лампата и винаги го пълня догоре. И винаги ми сипват по 40 л, което означава, че резервата е 7.
      Пунто 75 1.2 MPI '94

      Коментар


        #4
        резервоарът му е 47 литра от коуто 7 са отделени за резерв

        Коментар


          #5
          Галин написа:
          Моето пунто е такова. Винаги го зареждам, като ми светне лампата и винаги го пълня догоре. И винаги ми сипват по 40 л, което означава, че резервата е 7.
          къде се намира тази лампа...при мен никога не свети....може пък да е изгоряла
          Punto 1.2, ELX MPI

          Коментар


            #6
            Re:Резерва гориво...

            blue_g написа:
            [къде се намира тази лампа...при мен никога не свети....може пък да е изгоряла
            Значи резервоара ти Винаги е пълен !!/ "Майтап Уили..." :P /На таблото-на уреда за горивото-жълта.Освен изгоряла-/по-лесния случай/-може датчика да не подава сигнал/маса/ към нея-/по-трудния случай/...Успех !
            Ex. Grande Punto Driver

            Коментар


              #7
              Re:Резерва гориво...

              vesko.t написа:
              blue_g написа:
              [къде се намира тази лампа...при мен никога не свети....може пък да е изгоряла
              Значи резервоара ти Винаги е пълен !!/ "Майтап Уили..." :P /На таблото-на уреда за горивото-жълта.Освен изгоряла-/по-лесния случай/-може датчика да не подава сигнал/маса/ към нея-/по-трудния случай/...Успех !
              де да беше :D :D :D до сега 2 пъти ме е оставяла заради свършен бензин ....но ще я проверя ...Благодаря ти
              Punto 1.2, ELX MPI

              Коментар

              Working...
              X