Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

свещи за Браво 1.4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    свещи за Браво 1.4

    Взех си свещи SAGEM EYQEM RFC58LZ2 двуполюсни, казаха ми че били за Браво по каталога,но тая марка изобщо не ми вдъхва доверие. Струват 27 лв. но ми се стори че по добре върви Бравото с тях,старите ми бяха Bosh R6 288 SUPER4 -четири полюсни. Добри ли са или гадни,да не се налага да ги сменям пак.

    #2
    що си ги взел точно тех, щом не ти вдъхват доверие иначе за браво 1.4 по книжка дава следните свещи: Champion RC8BYC; GOLDEN LODGE 2HLDR, NKG BKR6EKC.
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    Коментар


      #3
      Имаше само 4 полюсни GOLDEN LODGE , а ми казаха че за тоя двигател 1.4 трябва да са 2 полюсни, лично на мен не ми е ясно каква разлика биха оказали толкова , но ако ми саздават проблем тея сте ги сменя.

      Коментар


        #4
        Re: свещи за Браво 1.4

        [quote="Deyan Marinov"]Взех си свещи SAGEM EYQEM RFC58LZ2 двуполюсни, казаха ми че били за Браво по каталога,но тая марка изобщо не ми вдъхва доверие. Струват 27 лв. но ми се стори че по добре върви Бравото с тях,старите ми бяха Bosh R6 288 SUPER4 -четири полюсни. Добри ли са или гадни,да не се налага да ги сменям пак.[/quot като фирма са добри важното е да отговарят за твоя мотор което аз не мога да ти кажа но щом си почувствал колата по добре значи са точно като за теб :D
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          Deyan Marinov написа:
          Имаше само 4 полюсни GOLDEN LODGE , а ми казаха че за тоя двигател 1.4 трябва да са 2 полюсни, лично на мен не ми е ясно каква разлика биха оказали толкова , но ако ми саздават проблем тея сте ги сменя.
          новите ти свещи едва ли ще ти създават проблеми, ако са за този двигател, но те са те ИЗЛЪГАЛИ ЗА 4 ЕЛЕКТРОДНИТЕ СВЕЩИ!! модела GOLDEN LODGE 2HLDR със сигурност е с 4 електрода, и със сигурност е за 1.4 12V!! източника ми на информация е книжката за поддръжка на браво!!Прави си изводи колко разбират и/или колко са добронамерени тези, които са ти ги продали...
          "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
          (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

          Коментар

          Working...
          X