Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Няколко въпроса за Пунто '97 1,2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Няколко въпроса за Пунто '97 1,2

    Едно приятелка наскоро си взе Пунто 1,2 97ма и има няколко ’’проблемчета’’ и естествено и казах че ще се консултирам с вас, след като се съгласи да си сложи от наште стикери на колата :P :P та:1. колата се води 75коня но незнае дали е 16V, с какви колектори е, пълна или моно инжекция. аз като гледах трябва да е с метални и според мен е пълна инжекция но не съм сигурен 2. термостата седи почти постоянно на чертичката която е между най долното деление и средата, второто деление все едно. карахме в софия в задръстване доста време и си седи там и за малко се покачи почти до средното и после пак слезе на второто. това нормално ли е?3. степените на парното от 1 до 4 не бачкат с изключение на 4ката където се включва на макс, другите степени ги няма. Някой да е имал подобни проблени4. и последно разход за тоя мотор горе долу?
    Brava 103HP
    ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

    #2
    1. 8 V MPI /Пълна инжекция, метални колектори.2. Нормално-между второто и средата3. Виж тук http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=34324. Градско~ 7-8; Извънградско ~6-7
    Ex. Grande Punto Driver

    Коментар


      #3
      vesko.t написа:
      1. 8 V MPI /Пълна инжекция, метални колектори.2. Нормално-между второто и средата3. Виж тук http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=34324. Градско~ 7-8; Извънградско ~6-7
      Напълно е прав колегата! Аз имам същото пунто вече 4 год. никакви проблеми( сега е на жената :D )
      Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
      Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

      Коментар


        #4
        Дам, мерси за отговора даже като гелдам разхода в града е добър че гледах в книжката пишеше нещо за 10 градско за 1,2 викам баси. сега остава да лепна стикерите на пунтото и сме квит
        Brava 103HP
        ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

        Коментар

        Working...
        X