Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с централното темпра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с централното темпра

    Хора помощ някой знае ли дали се продава целия механизам за затваряне и отваряне на вратите (специяално предна дясна) защото нещо си еба мамата първо ми се прееба централното (като заключи и нямаше отключване цялата кола) тоя проблем го реших като откачих кабелите от машинкатакато ми трябваше дясната врата си я отварях с яко дърпане на лосчето на горе и много зор на дръжката от вътре но така доиде и втори проблемВчера тръгвам да отварям вратата дръпнах лостчето на горе и като никога се отключи нормално но като дръпнах ръчката за отваряне нищо не стана помислиь че или се е откачило лостчето което отваря вратата или че се е счупила дръжката отворих вратата но всичко си беше на място.Свалил съм цялата машинка но нещо не мога да я отворя(въобще не знам дали е възможно) малко по късно ще сложа и снимки но за сега ако някой има идея къде да потърся ще съм много благодарен ако я сподели

    #2
    Колега пробвай при Италианеца там има части колкото искаш. Само, ако намериш я пробвай преди да я вземеш.
    FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

    Коментар

    Working...
    X