Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Marea 1.6-16v Автоматик....консултация

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Marea 1.6-16v Автоматик....консултация

    ...абе жена ми изперка.... Майска с мъжа си ни бяха на гости и моята половинка се влюби в колата на Мая....малиии....Показах и разни брави, Мареи...хареса си долната обява. Въпроса е обаче, че държи колата да е автоматик....гледам има. Прерових търсачката, но нищо конкретно не открих. Какво мислим за автоматика на Фиат...моля за мнения. както и ме вълнува тази обявена цена - не е ли ниска. Очаквах да се връткат към 6500-7000, но пък повечето обяви за Марея са около 4500-5000.....Ето и обявата:Fiat Marea 1.6-16v 4500 ЛВ.Данни:Дата на производство - май 1997 г.Тип двигател - БензиновМощност (к.с.) - 103 к.с.Скоростна кутия - АвтоматичнаКатегория - СеданПробег - 98000 кмЦвят - СивОсобености:4(5) ВратиABSЕл. ОгледалаЕл. СтъклаКлиматикМеталикНов вносСерво управлениеСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентр. заключване
    Прикачени файлове

    #2
    Кола на старо с автоматична скоростна кутия си е голям риск според мен-женска му работа
    SEAT Leon Cupra 300
    Triumph Street Triple 765 R

    Коментар


      #3
      Е тая на снимката много изморена от живота ми се вижда иначе са я лъснали . Търси някоя с повече глезотийки (HLX примерно) , че жените туй ги радва (мулти.волан , аларма към централното , барче за гримовете м/у седалките и т.н. ) П.С.Бонуса в обявата горе е ,че са писали климатик , апък туй на снимката е климатроник ама радвай се.
      '99 Fiat Bravo GT 1.9 JTD 105 h.p.



      Коментар


        #4
        Тя тая снимка е примерна. То се вижда, че на нищо не прилича. Даже копчелъците и са в по-малко - един липсва в ляво. Пък и продаваш кола, ми поизмии и пода бре, сложи гума на педала....ясно е, че тази е ветеран някакъв...

        Коментар


          #5
          Според мен търси мнение в чуждестранните форуми на Фиат .. някъде където автоматиците им са по-разпространени
          Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


          Когато целта е всичко и пътят е без значение!

          Коментар


            #6
            Единственото съществено дето се сещам е, че разхода градско според книжката дето е с мойта кола е над 12л.... Автоматик има само 1.6 16V за Мареа.
            KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
            Land Rover Discovery 2.5TD '94
            EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
            EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
            EX: Fiat Regata 1.7D '84

            Коментар


              #7
              Не съм чувал положителни отзиви за автоматиците на Фиат. Чисто субективно, но търсиш мнение, това е моето. Колкото до посочената кола, тя е на 98000км, колкото и моята Ако твърдо сте решили да е автомат, задължително закачете скоростите на тестер, преди да купувате.
              Fiat Marea 1.8i 16V
              Fiat Tipo 1.4i 8V
              Fiat Punto 1.6i 8V
              www.italauto-bg.net/forum/

              Коментар

              Working...
              X