Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с фиат Брава 1.6 бензин 16 винтила 103 коня

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с фиат Брава 1.6 бензин 16 винтила 103 коня

    Значи имам следния проблем.Проблема ми е във губенето на вода...Значи когато се возя на дълги растояния и не оставям Датчика да задейства охлаждането на двигатела.. няма проблем..обаче като карам градско...и водата почва да се губи...нз зашо така...И перката за охлдаждането ми фклучва над средата...непише градуси .... обаче е съвсем близо до червената граница...Наскоро смених глава...защото почна да избива вода от аспуха...а ся почна да се губи някъде...никаде не тече просто не знам..не съм от голям град и нямам сервизи..Ако имате някакви съвети пишете тука или скайп - Crazy_Konплз хелП Прочети и спазвай правилата: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=16824 Модераторски екип: fiat-bg.org. Редактирана и Преместена.

    #2
    103 конски сили е.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Tornado написа:
      103 конски сили е.
      Оттам идва проблема. Появили са се още два коня и водата не стига - много пият
      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

      Коментар


        #4
        Lane Staley написа:
        Tornado написа:
        103 конски сили е.
        Оттам идва проблема. Появили са се още два коня и водата не стига - много пият

        Коментар


          #5
          Що не преместите темата на човека в правилния раздел ами се гъбаркате с 2-та придошли коня? Пък може и някой дето разбира да го посъветва нещо...Малко е объркано описанието, аз лично едва ли мога да помогна, не съм и специалист, но все ми се струва, че водата ако не тече, няма къде да се изгуби - там си е!!! А дали изглежда намаляла защото просто термостата отваря в един момент... не знам.
          She was only a whisky maker but he loved her still.

          Коментар


            #6
            Re: Проблем с фиат БРава 1.6 бензин 16винтила 105 коня

            crazy_kon написа:
            Значи имам следния проблем.Проблема ми е във губенето на вода...Значи когато се возя на дълги растояния и не оставям Датчика да задеиства охлаждането на двигатела.. няма проблем..обаче като карам градско...и водата почва да се губи...нз зашо така...И перката за охлдаждането ми фклучва над средата...непише градуси .... обаче е съвсем близо до червената граница...Наскоро смених глава...за6ото почна да избива вода от аспуха...а ся почна да се губи някаде...никаде не тече просто нз..не см от голям град и нямам сервизи..Ако имате някакви съвети пишете тука или скупе - Crazy_Konплз хелП
            Що не преместите темата на човека в правилния раздел ами се гъбаркате с 2-та придошли коня? Mr. Green Вземам си бележка Според мен е добре да си прегледаш съединенията. Като е сменяна охладителната течност може да не са стегнаали някое добре и да сълзи от някъде. А ако капе по горещи части да се изпарява и да не си личи теча. А какво си налял в охладителната система? Може да е проблем и от нея. Не е добре стрелката да стига до червената граница - няма работа там.
            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

            Коментар

            Working...
            X