Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Мареа weekend 1.9 TD-филтър на климатика

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Мареа weekend 1.9 TD-филтър на климатика

    Здравейте на всички колеги!!! Интересува ме къде ми се намира филтъра на климатика, тоя дето е за купето, защото ми се струва, че не ми охлажда както трябва! Благодаря предварително на отзовалите се...

    #2
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=3774Колега добре дошъл сред нас Ползвай търсачката на форума или гугъл търсене във форума.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Благодаря колега, иначе аз търсих из форума, ама явно не знам как да търся, защото това не го намерих

      Коментар


        #4
        Re: Фиат Мареа weekend 1.9 TD-филтър на климатика

        mirop написа:
        Здравейте на всички колеги!!! Интересува ме къде ми се намира филтъра на климатика, тоя дето е за купето, защото ми се струва, че не ми охлажда както трябва! Благодаря предварително на отзовалите се...
        Филтъра не охлажда както трябва или не трябва- той само спира прах и шумки да влизат в купето през духалките.
        Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

        Коментар


          #5
          Знам, че не охлажда, но ако е замърсен не може да навлезе достатъчно студен въздух в купето и то не може да се охлади

          Коментар


            #6
            mirop написа:
            Знам, че не охлажда, но ако е замърсен не може да навлезе достатъчно студен въздух в купето и то не може да се охлади
            искаш да кажеш ’топъл’ нали?и тогава изречението ти губи смисъл ако е задръстен филтъра - просто не влиза въздух.

            Коментар

            Working...
            X