Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна ламбда сонда Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна ламбда сонда Пунто

    Предстои ми смяна на ламбда сонда. Кой сервиз ще ми препоръчате? И още един въпрос: с колко долу горе се увеличава разхода на гориво при нефункционираша ламбда сонда?
    Punto 1.1S,55

    #2
    защо ще я сменяш колега?кои ти каза че е свършила?обясни по точно
    Fiat Punto 1.1моно 95г.-Няма го вече
    Alfa Romeo 146 1.9JTD 99г.
    Alfa Romeo 155 1.7TS 93г.

    Коментар


      #3
      Скоро направих диагностика на двигателя и ми казаха, че е изветряла ламбда сондата. А и много ми гори на градско някъде към 10 на 100 от време на време ми светва и лампата на инжекциона. Скоро ми светна като карах на първа втора предавка из едми малки улички, като малко повечко я форсирах. Като че ли е изгубила малко мощност не набира много бързо.
      Punto 1.1S,55

      Коментар


        #4
        за тебе ще е хубаво ако имаш познати в някоя автоморга или нещо подобно-поискай им една(те имат доста)сложи я и пробвай-ако се окаже в нея проблема я вземи,казвам ти го защото имах проблем с моето и където и да ходех на диагностика все ламбда сонда излизаше,смених я -същото!!!накрая се оказа бензиновата помпа-и проблема приключи!затова моя съвет е не бързай да купуваш преди да си сигурен!!!
        Fiat Punto 1.1моно 95г.-Няма го вече
        Alfa Romeo 146 1.9JTD 99г.
        Alfa Romeo 155 1.7TS 93г.

        Коментар


          #5
          Благодаря за съвета, няма да бързам да я сменям, най много да взема някоя втора ръка пък ще видим.
          Punto 1.1S,55

          Коментар

          Working...
          X