Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Счупиха ми стъклото на Бравото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Счупиха ми стъклото на Бравото

    Историята ясна - комшийски лапетий нямало какво да правят, та решили да хвърлят камъни по колата ми. Предно дясно стъкло - аут! Някой може да даде линк или поне да каже колко струва, че нищо не можах да открия

    #2
    Re: Счупиха ми стъклото на Бравото

    Shefy написа:
    Историята ясна - комшийски лапетий нямало какво да правят, та решили да хвърлят камъни по колата ми. Предно дясно стъкло - аут! Някой може да даде линк или поне да каже колко струва, че нищо не можах да открия
    Колега то си има раздел в форума за тези неща "Продава" провери там , ако няма [в което много се съмнявам] пусни обява в раздела"Купувам" и със сигурност ще намериш това което търсиш :D
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    Коментар


      #3
      На Чавеите в автоморгата няма ли?Но първо провери колко струва ново и тогава си преценявай какво да вземеш.А къде е станала тази работа?

      Коментар


        #4
        Пред у дома е станала работата и то преди 4 часа. Нямам почивен ден и трудно ще се оправя с моргите, но ще намеря решение. Имам пълно автокаско ама да видим какво ще измислят и те

        Коментар


          #5
          150лв е ново с монтажа
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            spark написа:
            150лв е ново с монтажа
            Стъклото на врата ли струва толкова

            Коментар


              #7
              peho написа:
              spark написа:
              150лв е ново с монтажа
              Стъклото на врата ли струва толкова
              Предното струва толкова,колегата не е прочел докрая.
              Фиат Брава 1.4 12V 1998г

              Коментар


                #8
                spark написа:
                150лв е ново с монтажа
                Сладур! 150 кинти иска!Всъщност стъкло за предна врата струва между 45 и 50 лева с ДДС, а в автоморгите е по 25-35 лева. Моята препоръка е да си вземеш от морга фиатово, защото по магазините са турски OLYMPIA и са адски некачествени - на мен не ми пасна на вратата и не прихлепваше хубаво за нея. Намерих си фиатово - работата заспа. От морга за 30 кинти. А по време на монтажа се чувстваш като изнасилван. В кобра счупиха точно две стъкла докато го монтират...шантава работа.

                Коментар

                Working...
                X