Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лепене на брони в София? Къде?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лепене на брони в София? Къде?

    Здравейте! От доста време се каня да си закърпя задната броня на Бравото, но се чудя къде да стане това. Ходил съм три пъти при този до хотел Хемус, но той все го няма. В Гео Милев ми искат 80 лева за кърпенето (много ми се вижда). И после къде да я боядисам?
    Кърти, чисти, извозва, а понякога прави пастет.

    #2
    Re: Лепене на брони в София? Къде?

    yonkok написа:
    Здравейте! От доста време се каня да си закърпя задната броня на Бравото, но се чудя къде да стане това. Ходил съм три пъти при този до хотел Хемус, но той все го няма. В Гео Милев ми искат 80 лева за кърпенето (много ми се вижда). И после къде да я боядисам?
    Б.х тия скъпчиииии .....Може да провериш в Красна поляна на бул. Възкресение №13 мисля беше. Ходил съм там и съм доволен общо взето :D

    Коментар


      #3
      о, здрасти, стари мой приятелю Мерси за поредния много ценен съвет! А после ще трябва да ходя и на бояжия, нали?
      Кърти, чисти, извозва, а понякога прави пастет.

      Коментар


        #4
        аз познавам един, който и ти познаваш :D. Голям мърльо е, ама ако иска работи...Става дума за Владайския бек....и поне е евтин

        Коментар


          #5
          Малиииии, като му я дам Август 2008 и до септември 2009 ще я направи до половината.....Ще си купя четка и темперни бои и атака!Ще мисля за бояджия, май тва по-трудно ще стане.
          Кърти, чисти, извозва, а понякога прави пастет.

          Коментар


            #6
            Има един сервиз, като се върви по пътя за Бившия битак в Орландовци, точно преди завоя, след който се излиза на моста в подножието на битака. Не знам дали се ориентираш. Сервизът всъщност е в двора на къща. На вратата има реклама на "ЛЕВ ИНС". Ще ти залепят бронята и ще я боядисат. Ако пък имаш каско и оценена щета, още по-добре. Момчетата си разбират от работата. На служебния Авензис така я барнаха, че изглежда по-добре от нова, без да се натрапва
            Fiat Tipo 1.6 i.e. 1992 г.
            Suzuki GSX 1100 E 1985 г.

            Коментар


              #7
              Това трябва да е ул.Рояк, така като се замисля. Супер щом ще я боядисат! А щом са направили бронята на Авенсис...Звучи добре! Много благодаря, скоро планирам да ги посетя и после ще дам отзиви.
              Кърти, чисти, извозва, а понякога прави пастет.

              Коментар

              Working...
              X