Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на датчик на разпределителен вал

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на датчик на разпределителен вал

    Здравейте, може ли да ме насочите къде да търся датчика на разпределителния вал и как се сменя за Fiat Coupe 1.8. Посъветваха ме, че било добре да се свалят ремъци и тогава да се сменя, но реших да питам и тук. Тъй като нямам гараж и наличните инструмени ще е невъзможно да го сменя ако се сваля ремък, но ако става и без, мисля че ще се справя. Благодаря предварително!


    Грешен раздел-> Преместена
    Модераторски екип на fiatforum.bg

    #2
    numerius написа: Преглед на мнението
    Здравейте, може ли да ме насочите къде да търся датчика на разпределителния вал и как се сменя за Fiat Coupe 1.8. Посъветваха ме, че било добре да се свалят ремъци и тогава да се сменя, но реших да питам и тук. Тъй като нямам гараж и наличните инструмени ще е невъзможно да го сменя ако се сваля ремък, но ако става и без, мисля че ще се справя. Благодаря предварително!


    Грешен раздел-> Преместена
    Модераторски екип на fiatforum.bg
    В download секцията има сервизно ръководство за Bravo/a/Marea - двигателя е същия. Виж там за 1.8 16V как се прави.
    Изкупуване на автомобили на добри цени
    /////

    Коментар


      #3
      Вс


      Сваля се ангренажа и колелото на смукателния вал след което ремъка се слага с пети
      тел.0897943620

      Коментар


        #4
        Вс


        Сваля се ангренажа и колелото на смукателния вал след което ремъка се слага с пети
        Можете ли да ми препоръчате майстор в София, който се е занимавал с тези коли

        Коментар


          #5
          numerius написа: Преглед на мнението

          Можете ли да ми препоръчате майстор в София, който се е занимавал с тези коли
          Виж в сервизи темата за Сф. Иначе колегата гал76 е в Пд и го прави.
          Изкупуване на автомобили на добри цени
          /////

          Коментар

          Working...
          X