Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със студен старт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    моята компресия беше 11 бара на всички цилиндри. Мерена беше есенно време. Но пък знам че ниска компресия = липса на мощност. А май никой не се оплаква от това, само от палене

    турбо двигателите май държат по ниска компресия от атмосферните, бях гледал един 90 коня с 16 бара компресия

    Коментар


      #47
      Optimst5 написа: Преглед на мнението
      .... Но пък знам че ниска компресия = липса на мощност. ..
      Принципно е така, но може да 'помага' за лошо палене. Дал съм формулата за налягането, но си прав, че турбо моторите имат по-ниска степен на сгътяване.

      Изкупуване на автомобили на добри цени
      /////

      Коментар


        #48
        Утре я оставям при газаджията да видим да не би да меша горивата и от там да идва проблема. След като я взема ако всичко е наред ще напиша какво сме правили по колата и дали са сбъркани стойностите на компютрите и така.

        Коментар


          #49
          MaPuAHo написа: Преглед на мнението
          Утре я оставям при газаджията да видим да не би да меша горивата и от там да идва проблема. След като я взема ако всичко е наред ще напиша какво сме правили по колата и дали са сбъркани стойностите на компютрите и така.
          Какво стана?
          Изкупуване на автомобили на добри цени
          /////

          Коментар


            #50
            газаджията го е набутал с новия ултра гига полски, турски или фобос инжекцион, ко да стане друго

            Коментар

            Working...
            X