Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За Фиат Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За Фиат Брава

    MOJE LI MI KAJETE OT KADE MOGA DA SI VZEMA BATERIA ZA CENTRALNOTO ZAKLU4VANE NA VRATITE? VZEH SI KOLA- BRAVA 96G. BEZ TAZI BATERIA, A TIA E MNOGO 6ANTAVA. NE MOGA DA IA NAMERIA NIKADE V PLOVDIV.Здравей и добре дошла във форума. Радваме се на всяка фенка защото повечето сме мъже. Във форума държим да се пише на кирилица (има кредор за това). А въпроса ти е за раздел консултации и за това ще го преместя там. Честита нова кола Администратора

    #2
    За моето дистанционно за централното си взех батерията от пазара в Тракия. Но ако колата ти сигурно няма аларма и когато си сложиш това дистанционно ще отпадне.
    BRAVA 1,4 12V
    Nissan Navara

    Коментар


      #3
      На бул.Христо Ботев по посока Макдоналдс като идваш от сточна гара малко след военна болница от дясната страна има магазин на фирма Лавър от там си купих батерия за централното. До като го намеря и аз обикалях доста.

      Коментар


        #4
        Благодаря ви ама на пазара в Тракия намерих, но не става.А в магазин Лавър бях но и там няма.Аз аларма нямам- батерията е само за централното заключване. и не знам ако сменя платката дали няма да мога да си отворя вратите.Други идеи имате ли?

        Коментар


          #5
          По принцип на Бравата (фабрично) централното се задейства с ключа, така че според мен и да ти замине дистанционното, не би трябвало да имаш проблеми - ще си отваряш с ключа до като си намериш батерия.
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
          http://forum.fiat-bg.org

          Коментар


            #6
            ще я снимам и в четвъртък ще я кача на страницата

            Коментар


              #7
              пращам ти снимка
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                Потърси в Германос.
                BRAVA,когато НЕ гори

                Коментар


                  #9
                  ...или си сложи аларма с контрол на централното - те вече всички са такива Ще ти трябва така или иначе - прекалено смело го даваш без аларма - а и КАСКО няма да ти направят без такава
                  Bravo 1.8 GT - ама много върви това чудо!

                  Коментар


                    #10
                    Колеги аз продължавам да съм на мнението че Браво/Брава си имат перфектно централно, и всякакви там аларми са излишно набутване на пари, тъй като гепърите ги елиминират с поглед.Колкото до изискването за застраховка - само в мутренските застрахователи го има - БулИнс, Армеец и пр. Във Витоша например изобшо няма такова изискване, там дори и маркировка не искат.
                    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                    http://forum.fiat-bg.org

                    Коментар


                      #11
                      Е ако Алианц и ДЗИ са мутренски...
                      Bravo 1.8 GT - ама много върви това чудо!

                      Коментар


                        #12
                        angelmilev написа:
                        Е ако Алианц и ДЗИ са мутренски...
                        И аз това щях да напиша
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          #13
                          ДЗИ си презастраховат риска за кражба в БулИнс, което е и причината застрахованите там коли да са със същата маркировка - един вид - крадци- тая кола е наша, не я пипайте....За Алианц - нямам идея дали искат аларма, но това не променя мнението ми че е нещо абсолютно безполезно, което само дразни хората които нощем искат да спят, до сега не съм чул крадец да е спрян от аларма...
                          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                          http://forum.fiat-bg.org

                          Коментар


                            #14
                            гледай сега... един крадец ако може да избира между 2 коли: едната с аларма и едната без коя според теб ще избере?и ако трябва да избира между кола която е застрахована в "мутренска" компания и такава която не е... коя ще избере?... плюс това маркировката е много полезно нещо. тя се прави с цел да не могат да се продават крадени части и по-лесно да бъдат заловени крадците.
                            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                            Коментар


                              #15
                              Mazgarev написа:
                              плюс това маркировката е много полезно нещо. тя се прави с цел да не могат да се продават крадени части и по-лесно да бъдат заловени крадците.
                              не съм чул някой да е хванал крадци с маркирани части,просто защото маркировката се маха

                              Коментар

                              Working...
                              X