Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бобина - EPS или Magneti Marelli ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бобина - EPS или Magneti Marelli ?

    Тъй като ми изгоря бобината и трябва да купя нова, в магазините намерих на тези марки - EPS за 112лв. и Magneti Marelli за 123лв. (цените са по-високи, но мой приятел ползва отстъпки)Поразгледах из форума и гледам, че EPS не са много тачени.Кое ще ми препоръчате да взема ?
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    #2
    Ми с EPS съм почти 3 години вече.. оригиналната Бош изкара почти 9 години стига и толкова.
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      Re: Бобина - EPS или Magneti Marelli ?

      trace написа:
      Тъй като ми изгоря бобината и трябва да купя нова, в магазините намерих на тези марки - EPS за 112лв. и Magneti Marelli за 123лв. (цените са по-високи, но мой приятел ползва отстъпки)Поразгледах из форума и гледам, че EPS не са много тачени.Кое ще ми препоръчате да взема ?
      Защо не се огледаш и за BERU. Не се ли монтира фабрично такава бобина на всички 1.6 мотори? Моята кола е поне с BERU.
      SEAT Leon Cupra 300
      Triumph Street Triple 765 R

      Коментар


        #4
        Re: Бобина - EPS или Magneti Marelli ?

        VooDoo написа:
        Защо не се огледаш и за BERU. Не се ли монтира фабрично такава бобина на всички 1.6 мотори? Моята кола е поне с BERU.
        Ми няма такова правило. До някоя година слагат Шампион, после Беру... На Hoffer е хубава цената.
        The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
        Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
        Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

        Коментар


          #5
          Взех вече Magneti Marelli. Просто бях ограничен откъм избор на тези 2 марки, защото в магазините от които приятеля ми ползва отстъпкиимаше само такива в наличност. На Стамболийски са ЕПС, в Евро 07 Magneti Marelli.Въпреки, че на сайта им има и Hoffer, ама явно го нямат в наличност.Важното е, че колата сега върви
          Ex Fiat 126P
          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
          Alfa Romeo 147 1.6 TS
          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

          Коментар

          Working...
          X