Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой знае ли за къде е тази букса

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой знае ли за къде е тази букса

    Днес си намах работа и незнам защо взех да бъзикам отдолу под таблото под волана.Та сега незнам откъде се появи една откачена букса която не виждам къде трябва да се включи и незнам за кое е.Преди бях разглобявал там и съм сигурен че нямаше свободна букса която да види.Лошото е че всичко си работи и не мога да хвана за какво е. Страх ме да не е за нещо важно и да ме остави някъде колатаНякой може ли да познае по цветовете на кабелите за какво е този конектор и къде се включва?намира се точно зад лостчето за отваряне на капака и влиза в кабелния сноп.Всички конектори по таблото с бушоните са ми включени.
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    Точните цветове на кабелите какви са?

    Коментар


      #3
      Червено( не съм сигурен дали няма черна ивица), оранжево, черно, кафеникаво и розово.
      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
      FIAT БРАВО 1.2 16v
      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

      Коментар


        #4
        Сигурен ли си за розовото защото е доста специфично и ако се не лъжа, се използва на едно единствено място, което пък изобщо не помня кое беше.Взех че се сетих: ФИАТ-Код. Намира се зад двете табла с бушони, ето го и на диаграмата. Ето и кабелите както следва: MN - Кафяво-черноR - ЧервеноN - ЧерноS - РозовоCB - Оранжево бялоИ кво викаш - всичко по колата си работи, дали е някоя важна система ?
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          ogi28b написа:
          Сигурен ли си за розовото защото е доста специфично и ако се не лъжа, се използва на едно единствено място, което пък изобщо не помня кое беше.Взех че се сетих: ФИАТ-Код. Намира се зад двете табла с бушони, ето го и на диаграмата. Ето и кабелите както следва: MN - Кафяво-черноR - ЧервеноN - ЧерноS - РозовоCB - Оранжево бялоИ кво викаш - всичко по колата си работи, дали е някоя важна система ?
          Мда точно това ме дразнеше най много, ако не работеяе нещо щях да съм спокоенТочно това е явно защото ми го няма модула за чипа, а днес разгледах че няма празни букси.А да те питам тази снимка от коя книжка е?Имам service manual за браво но не намерих такова нещо там или не съм го намерил че е на 3 книги.Мерси много ти си най големия. Имаш биричка от мен
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #6
            infineon написа:
            Мерси много ти си най големия. Имаш биричка от мен
            Смятам че тук всички сме напълно еднакви и трябва да си помагаме, и никой не е нещо повече от другите. ФИАТ Браво/а Сървис Мануал, vol4.pdf, окабеляването от 98-ма година, схемата на ФИАТ-кода, както и окабеляването на ЕКУ-то, както и диаграмите на местоположенията на елементите, и таблицата с цветовете. И нали ти казвам - някога знам че съм го виждал това "розово", всъщност го има на още няколко места... но така го запомних - като кабел за кода.

            Коментар

            Working...
            X