Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

При Брава/о - Колко тромби имате?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    При Брава/о - Колко тромби имате?

    Абе колеги с Брава, Браво и предполагам и Марея - колко тромби имате зад десния фар?При мен е само една и някак си рахитично бибитка колата и ме дразни. Иначе е силно, чува се - просто на Типото бяха две - по дебела и по-тънка и така мощно звучеше...Ще си купя от някоя морга една тромба за 2-3 лв и ще я сложа и нея...
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    Двечки са. И при теб би трябвало да са две. При мен не са на едно място, разгледай и при теб. Би трябвало на дугият край да имаш още една!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      И при мен бяха две,точно там където си споменал,зад десният фар.Става дума за Брава 1,6 ELX.

      Коментар


        #4
        И при мен мисля че са две зад десния фар.
        FIAT Bravo JTD GT '99

        Коментар


          #5
          И двете са зад десния фар, както пишат колегите. Едната се вижда, но друга се достига само с напипване и е невъзможно да се направи каквото и да било по нея. При мен тази долната правеше проблем и успях единствено да откача едната букса. Резултатът беше, че останах само с една тромба, която свири прилично. Бушона спря да ми гори, а ръката ми беше надрана почти до лакътя.
          Space Star 1.9 DID

          Коментар


            #6
            Колега и мойте са двечки и втората се вижда само като се махне десния фар.
            Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

            Коментар


              #7
              Мдаа, значи трябва да имам две, ама виждам само едната. Явно една от двете ми прави номера. В събота се заемам с нея! Или още утре вечер докато малкия играе по двора, аз мога да отделя 1-2 часа да поклеча до колата и да го наглеждам едновременно с това.
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                и аз видях само 1, ама си пищи яко, готино такова..

                Коментар


                  #9
                  На мен на бравото ми е само една
                  Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
                  Alfa Romeo 146 1.9 JTD
                  Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
                  Alfa Romeo 155 2.0 8V

                  Коментар


                    #10
                    Ами аз със две не съм я чувал как пищи, но и с една си е приличен звука.Сигурно тази трудно достъпната ти прави номера, може би се мокри по-често там и влагата и е разказала играта.
                    Space Star 1.9 DID

                    Коментар


                      #11
                      Дааа, снощното сваляне на фара показа 2 неща:1. Наистина тромбите са две - едната е точно зад фар, почти под бронята, а втората е зад нея - пада се под тръбата отвеждаща въздух към кутията на филтъра. При мен едната наистина е отказала- самата тромба е прекъснала. Даже я отворих и я мерих - бобинката е заминала.2. Днес като си купя тромба - пак трябва да свалям фара...
                      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                      Коментар

                      Working...
                      X